Turkcell T70 Tanıtıldı!

Turkcell, T serisi akıllı telefon ailesine yeni bir üye daha kattı. Bu kapsamda yeni ürün Turkcell T70’in tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapıldı. Markanın akıllı telefonlar konusunda bugüne kadarki ilerleyişi göz önüne alındığı beklentiyi pek de karşılayamadığı görülen T70, bütçe dostu yapısıyla dikkat çekiyor.

Turkcell, T60 modelini tanıtmasından yaklaşık 1 sene sonra yeni akıllı telefonunu görücüye çıkardı ve düzenlenen lansmanla T70’i duyurdu. Turkcell T70 yine ZTE ile yapılan işbirliği sonucu ortaya çıktı. Günümüz şartları için güncel özelliklere sahip olduğu gözlenen yeni Turkcell telefonu, yüksek performanstan çok hesaplı bir deneyim vadediyor.

Önümüzdeki günlerde satışa çıkması beklenen Turkcell T70’in satış fiyatı 649 lira olarak belirlenmiş. Peşin satış dışında Turkcell faturalı hat kullanıcılar için tarifeye ek seçeneklerle de satılacak olan ürün beklendiği üzere 4.5G desteğiyle tüketiciye ulaşacak.turkcell-t70-tanitildiT60’a nazaran ekranı biraz daha büyüyen T70, 5.2 inç boyutunda ve HD çözünürlükte bir ekrana sahip. 2540 mAh bataryanın güç verdiği ürün, Android 6 Marshmallow sürümüne sahip.

Turkcell yeni akıllı telefonunda yine yekpare kasa tasarımını benimsemiş. 133 ağırlığındaki Turkcell T70’in kalınlığı 7.8 mm.

Ön tarafında 5 megapiksellik bir selfie ve arka bölümde 8 megapiksellik bir ana kamerayla gelen yeni Turkcell akıllı telefonu 16 Gb dahili hafızaya sahip. 32 Gb microSD hafıza kartı desteği de sunan üründe CAT4 modem bulunduğundan ancak 150 Mbps indirme hızına ulaşabiliyor.

Turkcell T70’in tüm özelliklerine ve görsellerine göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Turkcell T70 Tüm Özellikleri

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir