Turkcell, yeni akıllı telefonu T60’ı bugün düzenlediği etkinlikle tanıttı. 8 çekirdek Qualcomm işlemci, 2 GB Ram, 13 Megapiksel ön ve 5 Megapiksel arka kameragibi güncel akıllı telefon özelliklerine sahip Turkcell T serisinin son ürününü Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu tanıttı.

Büyük üreticilerin birbiri ardına yeni modellerini tanıtıp, piyasaya sürdüğü şu dönemde Turkcell de boş durmadı ve yeni telefonunu duyurdu. Güçlü satış ağıyla yerli markalar arasında iyi bir satış grafiği yakalayan Turkcell, Turbo T50’yi piyasaya sürmesinin üstünden çok geçmeden yeni bir model daha tanıttı. Bu şekilde yaz döneminin hareketinden nasibini almayı düşünen marka, T serisini ne kadar benimsediğini de göstermiş oldu.

Turkcell T60 bir çok güncel özelliği ve güncel bir tasarıma sahip. İnce ve hafif kasa, güncel işletim sistemi, güncel kamera değerleri gibi detayların yanında telefondan Qualcomm Snapdragon 615 gibi bir işlemci ve 2 Gb Ram de eksik edilmemiş.

turkcell-t60-tanitildiTurkcell’in yeni akıllı telefonu T60, 889 liralık fiyatıyla Temmuz ayında piyasada olacak. Bu da orta seviye kullanıcıları yeni bir fiyat/performansı bekliyor demek oluyor. Telefon ayrıca Turkcell’in tarifelerine ek ücretlerle de kontratlı olarak satılacak. Öyle görünüyor ki üst segmentte işlerin karışmasından sonra, Casper Via V6 serisinin de piyasa olduğu düşünülünce orta seviye de karışacak!

Turkcell T60’ın Tüm Teknik Özelliklini Görmek için Tıklayın

One thought on “Turkcell T60 Tanıtıldı!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir