Turkcell T60 Satışa Sunuldu!

Turkcell, Mayıs ayında tanıttığı yeni akıllı telefonu T60’ı internet sitesi üzerinden satışa sundu. Daha önce avantajlı bir fiyattan ürünü ön siparişe açan Turkcell, Haziran ayıyla birlikte ürünü tüm kullanıcıların beğenisine sundu.

Akıllı telefon piyasasında orta segmentin hareketlendiği bu dönemde Turkcell de yeni akıllı telefonuyla sahne almaya hazırlanıyor. Ürün tanıtıldıktan sonra önce ön siparişe açılmıştı. Bugün itibariyle internet üzerinden satışı başlanan yeni akıllı telefonun Temmuz ayıyla birlikte yani bir hafta sonra bayilerdeki raflarda yerini almaya başlayacak.

Turkcell, T serisinin en yenisi T60 için 799 liralık bir ön sipariş fiyatı belirlemişti. Ön sipariş döneminin son bulmasıyla bu fiyat 889 lira olarak açıklandı! Ülkemizdeki en büyük operatör Turkcell’in yeni akıllı telefonu kullanıcılar tarafından uzun süredir merak ediliyor. Bunun sebebi de tanıtımda belirtildiği şekilde ürününün hızlıca piyasaya çıkmaması.

turkcell-t60-satisa-sunulduBu noktada da muhtemelen stratejik bir hamle yapan Turkcell, en büyük rakibi Vodafone’un yeni akıllı telefonunu tanıtmasını bekledi. Vodafone’un yakın zamanda Smart 6’yı tanıtmasından sonra Turkcell’in T60 hamlesi de hız kazanmış gibi görünüyor.

Turkcell T60 şu anda sadece markanın web sitesi üzerinden peşin olarak alınabiliyor. Peşin satışın haricinde ise 29 Haziran itibariyle tarifeye ek seçeneklerle 12 ya da 24 ay taahhüt verilmesi durumunda Turkcell T60 sahibi olunabilecek.

Ürünün tüm teknik özellikleri ve görsellerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşılabilir.

Turkcell T60

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir