Turkcell T60 Kutu Açılımı

Turkcell T serisinin en güçlüsü T60’ı kutusundan çıkardık ve kutu içeriğine baktık. Uzun bir süre ön satışta olan yeni Turkcell cihazı, çeşitli hediyelerle kutu içeriğini biraz olsun standart ötesine taşımayı başarmış.

Turkcell T60 Mayıs ayının başında tanıltılmıştı. Önce ön siparişe, sonrasında online satışa açılan telefon artık bayilerdeki yerini de almış durumda. Turkcell cihazı özellikle kontratlı tekliflerle satmak üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu yüzden her Turkcell bayisinden cihazı peşin alabilmek mümkün olmuyor. Hatta T60’ın ilk hediyesi cihaza kontratlı sahip olanlara; ücretsiz, 4G uyumlu sim kart.

T60’ın diğer hediyesi de hemen kutu açıldığı gibi beliriyor. Play Store üzerindeki alışverişlerde kullanılabilecek 3 liralık hediye çeki. Bu hediyeler haricinde ise kutu içeriği standart. Şarj cihazı, kulaklık, sim kart tepsisi çıkartma aparatı ve kitapçıklar.

Şarj cihazı beyaz renkte, 5v-1.5A, kablo ve başlıktan oluşan 2 parçalı bir yapıda. USB kablosu mat beyaz. Umarız bu şekilde kirlenmeler biraz olsun kamufle edilebilir.

Kulaklık da yine yaz renkte. Fakat bazı bölümlerinde Turkcell mavisini görebilmek mümkün. Kulakiçi olan aksesuar aynı zamanda kumandalı.

Sim kart tepsisi çıkartma aparatına marka kendi logosunu uygulamış. Kitapçıklar da kullanıcılar için oldukça çeşitlendirilmiş.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir