Turkcell Süper Yıldız Paketi

Turkcell yeni müşterileri için yeni bir paket hizmete sundu; Süper Yıldız Paketi. Bu yeni kampanya kapsamında son kullanıcı yani tüketici her yöne 500 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(SMS) ve 2 Gb cepten interneti 19 liraya satın alabilecek. Ayrıca paketi satın alan müşteriye 1 GB Bip hizmeti de hediye ediliyor. Tabi bu kampanyadan yararlanabilmek için de bazı şartların yerine gelmiş olması gerekiyor!

Ülkemizin en büyük GSM operatörü Turkcell yakın zamanda yeni aboneleri için sunduğu kampanyaları güncelledi. Bu kampanyalardan en çok dikkat çekeni ise psikolojik eşik olan 20 lira altı paketlerden Süper Yıldız Paketi. 19 liraya 500 dakika, 1000 sms ve 2 gb internet sunan paket Turkcell’in önceki yıllarda sunduğu ve çokça rağbet gören kampanyalarıyla neredeyse birebir aynı. Tabi bu kez 4.5G teknolojisi nedeniyle alternatifleri de var ve kendisi giriş paketi konumunda.

Turkcell Süper Yıldız Paketi’ni satın alabilmenin ilk koşulu tabiiki Vodafone ya da Türk Telekom’dan Turkcell faturasız hatta geçiş yapmak ya da yeni bir faturasız Turkcell hat yani Hazır Kart sahibi olmak. Sırf bu kampanya ya da benzerlerinden faydalanabilmek için önce diğer operatöre geçip, sonra geri dönüş işlemi yapmak ise işe yaramıyor. En az 30 gün önce Turkcell’den diğer operatöre geçiş yapmış olmak gerekiyor.

Paketi satın alabilmek için Turkcell’li olduktan sonra, ilk 90 gün içerisinde işlem yapmak gerekiyor. Aksi halde hak kaybedilmiş oluyor. turkcell-super-yildiz-19-liraSüper Yıldız Paketi’ne bir kez sahip olmak aynı zamanda kampanyaya kayıt olmak anlamına geliyor. Bu da tüketicinin yeterli bakiyeye sahip olması durumunda paketin her ay yenilenmesi anlamına geliyor ve bu 12 ay boyunca devam ediyor. 60 gün boyunca hattın yeterli bakiyeye ulaşmaması paketin iptaline neden oluyor.

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

19 liralık paketten kazanılan haklar başka birisine devredilemiyor ve kullanılmayan bakiye 30 gün sonunda siliniyor.

Paket alındığı andan itibaren tüketici 4.5G’ye geçmiş oluyor. Yani Turkcell 4.5G kaydını otomatik olarak yapıyor. İşte burası biraz riskli! Eğer tüketici iyi bir telefon kullanıyorsa, bakiyesi çok çabuk tükenebilir ve paket dışı kullanım meydana gelebilir. Bu yüzden ara ara bakiye kontrolü sağlamakta yarar var.

Kampanyaya katılmak yani paketi satın almak için Turkcell müşteri hizmetleri aranabileceği gibi SUPERYILDIZ yazıp 2200’a mesaj göndermek de yeterli olacaktır.

Paketi iptal etmek için de benzeri işlemler yapılıp, müşteri hizmetleri aranabilir ya da IPTAL SUPERYILDIZ yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderilebilir.

Bakiye sorgulaması için de Turkcell’ın mobil uygulamaları veya Online işlem merkezi kullanılabilir ya da *159# tuşlaması yapılabilir.

Son olarak hattından telsiz vergisi kesilen kullanıcıların 20 lira yüklemesi yeterli olmayacağından en az 23 lira yüklemesi gerektiğini de belirtelim.


Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “Turkcell Süper Yıldız Paketi

  1. Peket geri geldi zaten. Turkcell bayilerinde yükleme yaparken kontrol ettirin. Numaranıza tanımlı görünüyorsa, yükleme yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir