Ramazan ayıyla birlikte bir çok marka promosyonlarını güncelliyor. Turkcell de bu kapsamda bir hediye kampanyası düzenleyerek, müşterilerine sahurda geçerli olmak üzere 2 Gb internet hediye ediyor.

Aslına bakılırsa kampanyanın bir şartı yok, isteyen her Turkcell abonesi kampanyadan yararlanabiliyor. Yapılması gereken sadece bir kısa mesaj atmak. Ancak bilinmesi gereken bazı önemli noktalar var. Öncelikle hediye edilen 2 Gb internet sadece gece 02:00-06:00 saatleri arası geçerli. Bu zaman dilimi dışında yapılan internet kullanımı ayrıyetten ücretlendiriliyor.

Kampanyaya katılım ücretsiz, ancak paket iptali söz konusu değil! Bir kez tanımlandığında 1 ay boyunca geçerli oluyor.

Hediye bir Ramazan ayı kampanyası. Bu yüzden geçerliliği, Ramazan ayı boyunca, 30 gün. Hediye internet bir sonraki ay yenilenmiyor.

Blackberry cihaz kullanıcıları şunu bilmeliler ki paket Bis değil! Bu yüzden sadece Bis paketiyle internete erişim sağlayabilenler hediyeyi alsalar bile kullanamazlar. Aynı şekilde hediye internetin Vınnn ya da mobil cihazlar ile bilgisayar üzerinden kullanımı da mümkün değil.

turkcell-sahur-ramazan-2gb-hediye-internetHediyenin üst hız limiti 7.2 mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte. Yani hali hazırda bir internet paketiniz varsa önce onu kullanır, o bittiğinde hediye devreye girer.

Turkcell 3G’li Sahur İnternet Kampanyasına katılabilmek için SAHUR yazıp 2222’ye mesaj atmak yeterli.

Hediyeniz geldiğinde, 3G abonesi değilseniz otomatik olarak 3G abonesi de olacaksınız. Yani Turkcell 3G servisinizi otomatik olarak açacak.

Kampanya detaylarını Turkcell’in resmi web sitesinden teyit etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir