Turkcell, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Hazır Kart ailesine katılanlar için interneti bol bir paket daha duyurdu.

Faturasız hatlar için olan bu pakette 23 Liraya Her yöne 400 dakika + Her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet yer alıyor.

Paketi satın alabilmek için 2GB OLAY yazıp 2222‘ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Paketi ile ilgili diğer detaylar şöyle;

olay 2gb

  • Olay 2GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış aboneler yararlanabilir.
  • Kampanyaya başvuran müşterilerin hattına, KDV ve ÖİV dâhil ayda 23TL karşılığında yurt içi aylık her yöne 400 dakika + her yöne 1000SMS + 2GB yüklenecektir. Kampanya faydası, paket iptal edilmediği ve müşterinin hattında yeterli TL bulunduğu sürece, ayda 23 TL karşılığında, otuzar günlük periyotlarla 12 sefer otomatik olarak yenilenir.
  •  Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde ve 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100 KB şeklindedir.
  • Paket aşımında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.

Diğer Bilgiler için Turkcell Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir