Turkcell Faturalı Heryöne 500 Dakika + 2 Gb İnternet sadece 35 Lira!

Turkcell gençlere özel sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Çok yakın zaman da çıkarttığı bu paket gayet başarılı gözüküyor.

Bilindiği üzere Turkcell, paket içeriğinde ki dakika miktarını yarıya bölerek bir yarısı Turkcell yönüne diğer yarısı heryöne olarak veriyordu. Fakat bu pakette dakikaların tümünü heryöne kullanabiliyorsunuz.

Ayriyeten paketin 2 gb interneti sağlaması çok avantajlı. Normal şartlarda kendi başına 2 gb interneti satın almak isteyen aboneler 30 Lira gibi bir mevla ödemek zorunda kalıyordu. Böylelikle hem heryöne dakikaya hem de internete sahip olabiliceksiniz.

Paketi satın almak isteyen aboneler, numara taşıma yoluyla, yeni hat tesisi ile veya turkcell faturasız hattan faturalıya geçiş yaparak kayıt olabiliyorlar.

Yıllık abonelik kampanyasına katılmak için DK KACMAZ35 yazıp 2222 ye mesaj gönderiyorsunuz.

Bu paketi alabilmek için öncelikli olarak hat sahibinin 25 yaş altında olması gerekiyor. 25 yaş üstü hat sahibi olan aboneler, 25 yaş altı herhangi bir tanıdığı ile Turkcell Abone Merkezlerinde veya Turkcell Satış Mağazalarında kullanıcısı göstererek pakete kayıt yaptırabilirler. Hat sahibi değişmiyor ancak numaranız  kullanıcısı gösterdiğiniz kişi adına bazı noktalarda çıkabilir. Bunda endişelenecek birşey yok.

Tüm faturalı paketlerde olduğu gibi bu pakette de 12 ay taahhüt veriliyor. 12 ay taahhüt ile  5 Liralık indirim sağlanıyor ve fatura 35 lira olarak yansıtılıyor. Aksi taktirde taahhütsüz fatura fiyatı 40 lira!

Paketten kalan  dakika ve internet hakları için KALAN yazıp 2222‘ye ücretsiz kısa mesaj göndererek veya telefonundan *159#‘yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

* Turkcell Faturasız hattan geçiş yapanlara özel 12 ay boyunca her ay Turkcell’lilerle 5.000 SMS de  hediye.

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Tıklayınız


 

 

One thought on “Turkcell – Heryöne 500 Dakika + 2 Gb İnternet 35 Lira!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir