Turkcell Hepsi 1000 Plus Kampanyası

Turkcell’in yeni müşterilere 50 lira altı sunduğu tarifelerden biri; Hepsi 1000 Plus. Tüketiciye her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(sms) ve 2 Gb internet sunan tarifenin ücreti 45 lira. Tabi yine 1 yıllık(12 ay) taahhüt koşuluyla!

Tarifeden yeni faturalı hat alan, numarasını Turkcell faturalıya taşıyan ve faturasızdan faturalıya geçen tüketiciler yararlanabiliyor. Belli koşulları olgunlaşmış, hali hazırdaki faturalı Turkcell hat kullanıcıları da tarifeden yararlanabiliyor. Tabi konuyu netleştirmek adına müşteri hizmetleriyle görüşme yapmak şart. Ya da bunun yerine INDIRIM HEPSI1000PLUS yazıp 2222’ye göndererek, gelecek bilgi mesajı kontrol edilebilir.

Paketinin ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 saniye, internet için 1 kb, mesajlar için 1 SMS şeklinde gerçekleşiyor.

45 liralık paket fiyatına KDV ve ÖTV dahil. Yani paket aşımı yapılmadığı, ek servis kullanılmadığı sürece fatura sabit.

Tarifenin limitinde durma özelliği yok! Bu yüzden paket aşımına dikkat etmek gerekiyor. Paket aşımı durumunda her dakika 43,89 kuruş, her 100 Mb ise 5 lira olarak ücretlendiriliyor.

turkcell-1000-dakika-1000-sms-2-gb-45-liraMesaj için ise yine otomatik bir tanımlama yapılacak ve 30 sms 5 lira olacak şekilde kullanıcının hattına tanımlanacak.

Tarife kapsamında sunulup, artan dakika, sms ve internet bir sonraki aya devretmiyor. Yine aynı şekilde paket içerikleri bir başkasıyla da paylaşılamıyor.

Hepsi 1000 Plus Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

İnterneti daha yüksek olan alternatif bir tarifeyi incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir