BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR!

Turkcell’in tıpkı ‘Ben Yaptım 500’ paketi gibi faturasız hatlara paket, faturalı hatlara ise tarife olarak gençlere özel sunduğu opsiyonu. 25 yaş ve altı tüm Turkcell aboneleri kampanyadan yararlanabiliyor.

Faturasız yani ön ödemeli hat kullanıcıları için Ben Yaptım 700 paketinde, 350 dakika Turkcell’lilerle ve 350 dakika diğer yönlere olmak üzere yurt içi toplam 500 dakika 25 liradan sunulurken, Turkcell yönüne kullanılabilecek 7500 kısa mesaj veya her yöne 1500 kısa mesajın yanı sıra 500 Mb internet de 7 liradan sunuluyor. Konuşma, sms ve internet şeklinde komple bir paket oluşturmak isteyenler öncelikle 25 liraya 700 dakika olan konuşma seçeneğini almak zorunda. Çünkü diğer eklemelerin hepsi konuşma paketinin üstüne geliyor.

Faturasız hatlarda paketi alabilmek için Genç Tarife ya da Gençplus tarifelerinden herhangi birisinde olmak gerekiyor. Bu tarifelerden herhangi birisindeyseniz kayıt mesajını göndererek paketi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Ben Yaptım 700 her ay yenilenen bir paket olmadığından ayda bir kayıt işlemini tekrarlamanız şart.

25 TL’ye  700 dakika için 700DK, 7 TL’lik ek paketlerden her yöne 1500SMS için 1500SMS, Turkcell’lilerle 7500SMS için 7500SMS, 500 MB için 500MB yazıp 2222’ye göndererek yararlanabilirsin​iz.

ben yaptım 700 faturasız

 

Faturasız Ben Yaptım 700 paketi hakkında daha detaylı bilgi için; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Gnctrkcll-Ben-Yaptim-700-Paketi.aspx

Ben Yaptım 700, faturalı hatlara hem aylık hem de yıllık olmak üzere iki farklı şekilde sunulan bir tarife. Yani tarifeye geçiş yapıp “ben aylık olarak kullanmak istiyorum” dediğiniz taktirde istediğiniz zaman tarife değişimi, faturasıza geçiş ya da operatör değişimi yapabiliyorsunuz. Ancak tarifeye yıllık olarak katıldığınızda bir senelik taahhüt verdiğinizden tarifeden çıkış yaptığınız taktirde size sunulan indirimler, tek seferde talep ediliyor.

Konuşma süresi, kısa mesaj ve internet seçenekleri gibi tüm paket içeriği faturasız opsiyonla aynı olmasına karşın fiyat farklılık gösteriyor. Örneğin sadece 700 dakika aylık abonelikle 27 lirayken, yıllık abonelikte 25 lira. Aylık abonelikte konuşma süresi üzerine eklenen sms ve internet seçenekleri 7 lirayken yıllık abonelikle 6 liraya eklenebiliyor. Üstelik yıllık abonelik yaptıranlara Turkcell içi 5000 kısa mesaj hediye ediliyor.

Faturalı hatlar için tarife ücretlendirmesi şu şekilde:

turkcell ben yaptım 700 ücretleri

 

Tarifeye katılım için bir kaç farklı seçeneğiniz mevcut. Faturasız hattan veya diğer operatörlerden tarifeye geçiş için Turkcell yetkili satıcılara kimliğiniz ve adres gösteren resmi bir evrakla başvuru yapmanız gerekiyor. Zaten Turkcell faturalı hat kullanıyorsanız ve 25 yaş ya da altındaysanız mesaj yoluyla da tarifeye geçebiliyorsunuz.

Kısa mesajla tarifeye geçiş ise şu şekilde:

yıllık ben yaptım 700

 

Faturalı Ben Yaptım 700 tarifesi hakkında daha detaylı bilgi için; http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/gnctrkcll-ben-yaptim-700.aspx

Ben Yaptım 700 paketinden ya da tarifesinden kalan bakiyesini öğrenmek isteyen müşterilerin, telefonlarından Turkcell’in genel bakiye sorgulama kodu olan *159# tuşlamasını yapması yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir