Turkcell, faturalı ‘İnterneti Bol 1000’ tarifesini yeniledi ve internet kullanımını 4 Gb olarak güncelledi. Turkcell’e yeni gelen tüketiciler için geçerli olacak tarife kapsamında her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 kısa mesaj(sms) ve 4 Gb internet 59 liraya sunuluyor.

Tarifeye geçiş yapabilmek için yeni Turkcell faturalı hat almak, faturasızdan faturalıya geçiş yapmak ya da numarayı Turkcell faturalıya taşımak gerek. Hali hazırda Turkcell faturalı hat kullanıcısı olanlar, tarifeye geçiş uygunluğunu kontrol ettirmek için müşteri hizmetleriyle irtibat kurmalı. Belli kriterler koşulunda geçiş mümkün olabiliyor.

59 lira olan tarife ücreti 12 ay yani 1 yıllık taahhüt koşuluyla geçerli. Aksi taktirde tarifenin aylık ücreti 85 lira! Tarifenin limitinde durma özelliği yok! En azından resmi sitede böyle bir bilgi göremedik. Fakat paket aşımları için bazı çözümler sunulmuş, paket aşıldığında ilk 30 dakika ve 30 sms 3’er liradan, internet aşımında ise 100 Mb 5 liradan ücretlendiriliyor.

Tarife paket fiyatına KDV ve ÖTV dahil. Yani bir aksilik oluşmadığında ödenecek aylık fatura 59 lirayı geçmeyecek.

turkcell-interneti-bol-1000dk-4gb-1000smsEğer tüketici taahhütün herhangi bir döneminde tarifeden çıkmak isterse, o döneme kadar aldığı indirimleri bir sonraki faturada ödemek zorunda. Yani aylık 26 lira indirim alındığı düşünülürse, 3 aylık kullanım sonunda tarifeden çıkmak isteyen kullanıcı 26 x 3 =78 lira ödeyecek.

Tarife hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir