Türk Telekom Honor 7 Satışa Çıktı!

Alt markalarını tek bir çatı altında birleştirdikten sonra ataklarını hızlandıran Türk Telekom, TT175 modelinden bir kaç ay sonra yeni akıllı telefonu duyararak, hızlı bir şekilde satışa çıkardı. Dünya çapında Huawei Honor 7 olarak bilinen akıllı telefon ülkemizde Türk Telekom Honor 7 adıyla satılacak. Ürün dün duyurulmasının hemen ardından, bugün Türk Telekom resmi web sitesi ve mağazalarındaki yerini aldı.

Türk Telekom Honor 7 bünyesinde barındırdığı ciddi özelliklerle, operatörün amiral gemisi olarak tanımlanabilir. Tıpkı TT175 modelinde olduğu gibi Honor 7 de parmak izi tarayıcı teknolojisiyle geliyor. Yine TT175 ile benzer bir tasarımla gelen üründe arka tarafta Türk Telekom’un yeni logosu yer alıyor. 157 gram ağırlığındaki telefonun kalınlığı 8.5 mm.

Honor 7, 20 Megapiksel arka, 8 Megapiksel de ön kameraya sahip. 5,2 inç Full HD bir ekrana sahip ürünün bataryası 3100 mAh. 4.5G teknolojisini de destekleyen telefon 4+4 toplamda 8 çekirdekli bir işlemciyle çalışıyor. Bu işlemcilere 3 GB Ram çoklu işlemlerde yardım ediyor. Ürünün ülkemizde satılacak versiyonunun dahili hafızası 16 GB ve microSD kart desteği de sunuyor.

turk-telekom-honor-7-tanitildi-satisa-ciktiTürk Telekom Honor 7’nin peşin satış fiyatı 1299 lira ve faturalı Türk Telekom hattı kullananlar için tarifeye ek seçenekler de mevcut. Honor 7’ye sahip olacak müşterilere Play Store’da kullanılmak üzere 50 liralık hediye çeki ve 3 aylık Tivibu Spor paketi veriliyor. Ürünün tüm özelliklerini ve görsellerini incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Honor 7

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir