Türk Telekom Avea Salla Kazan

Operatörler tarafından üyelerin çeşitli hediyeler kazanacağı kampanyalar düzenlenmesi sıklıkla kullanılan bir pazarlama yöntemidir. Çeşitli isimleri olmasına karşılık amaçları genelde hediye dağıtmak ve marka bağımlılığı yaratmaktır. Türk Telekom Avea salla kazankampanyası da bunlar arasında öne çıkanlardan bir tanesidir.

Kampanya Nedir?

Operatörler tarafından kısa süre önce başlatılan uygulamalardan bir tanesi de hediye çarkı konseptine uygun olan bir uygulamadır. Bu uygulama temelde bir çarkın çevrilmesine dayanır. Bu çarkın durduğu kısımda yer alan hediye hattınıza tanımlanır. Genelde sil süpür, salla kazan veya çarkı çevir gibi isimler ile anılan uygulamalar kullanıcılar tarafından oldukça sevildiğinden süreklilik kazanacak gibi görünüyor. Ödülleri kazanmak için ise şartları yerine getirmek gerekiyor.

https://www.teknocard.com/turk-telekom-avea-salla-kazan-sil-supur-kampanyasi/

Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom yani avea tarafından salla kazan olarak isimlendirilen uygulamadan yararlanmak için yapılması gereken ilk olarak bu hatta sahip olmaktır. Bu hatta sahip olduktan sonra telefonunuzun markasına göre Play Store veya Apple Store aracılığı ile uygulamayı indirmeniz gerekir. Ardından uygulamayı kurmalısınız. Uygulama başlangıcında bazı doğrulamalar isteyecektir. Telefon numarasının telefonunuzda kayıtlı olduğuna dair bir doğrulamalar yapılır. Ardından size günlük çevrim hakkı tanımlanır. Tanımlanan hak oranında ise kullanımınıza izin verilir. Her seferinde farklı hediyeler kazanma şansınız bulunur.

Nasıl Hediyeler Verilir?

Online işlemler arasında yer alan bu uygulama sonucunda verilecek hediyeler de oldukça fazladır. 2 GB internet ile başlayan seçenekler 30 GB internet tanımlanmasına kadar çeşitlenir ve artar. Ayrıca Muud üyeliği veya şarkı indirmek için çeşitli üyeliklerin olduğu birçok hediye seçeneğinden bahsedilebilir. Bunlar operatörün desteklediği veya birebir sunduğu özellikler arasından seçilir. Böylece sizin hiç denemediğiniz bir özelliği de denemeniz ve ödülünüz bittikten sonra da kullanmak istemeniz için özendirme amacı da ortaya koyulur.

Bunun için kampanyanın temelinde aslında pazarlama faaliyeti bulunur. Türk Telekom üyelerine hem markasına veya operatörüne olan bağlılık için nedenleri artırırken diğer taraftan da arka planda kalan ve ücretli olan uygulamaların denenmesi için size bir anlamda şans verir. Denemek için hemen üye olmalı ve tuşa basıp hediyenizi beklemelisiniz.

Kaynak: https://www.teknocard.com/turk-telekom-avea-salla-kazan-sil-supur-kampanyasi/

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir