Orijinal Telefon Kılıfı Modelleri

Telefon kılıfları cep telefonlarımızı korumak için kullandığımız kurtarıcılarımız oldu. Koruma işlevi dışında tarzımızı da çeşitli desenler ve modeller ile yansıtan farklı farklı telefon kılıflarını piyasada bulabilirsiniz. Birçok telefon modeline uygun olarak üretilen telefon kılıfları aynı zamanda çok şık ve kullanışlı.

Su Altı Telefon Kılıfları

Tatilde eğlenceli fotoğraflar mı çekmek istiyorsunuz? Su altı telefon kılıflarını mutlaka denemelisiniz. Özel malzemesi, yapısı ve tasarımı ile su altı telefon kılıflarını kullanarak denizde ve havuzda, suyun altında yaratıcı pozlar yakalayabilirsiniz. Geliştirilmiş özellikleri sayesinde telefonunuza su kaçma ihtimalini sıfıra indirir. Askısı sayesinde boynunuza, bileğinize asabilir; telefonunuzu düşürmeden rahatça kullanabilirsiniz.

Parmak Tutuculu Telefon Kılıfları

2019un en çok tercih edilen telefon kılıfı modellerinden biri parmak tutucusu olan tasarımlar. Bu aparat sayesinde telefonunuzu düşürme riskiniz sıfıra düşüyor. Aynı zamanda telefonunuzu bir zemine koyup rahatça video izleyebilirsiniz. Telefon kılıfı arayanlar için parmak tutucular hem çok kullanışlı hem de çok şık bir tercih olacaktır.

Sporcu Telefon Kılıfı

Hem hareket halinde olup hem de telefonla müzik dinlemek veya konuşma yapmak oldukça zor olabiliyor. Sporcular için özel olarak tasarlanmış telefon kılıfları sayesinde bu ikisini aynı anda yapmak artık mümkün. Bu kılıflar kol bandı olarak kullanılabiliyor ve haznesi sayesinde sabitlendiği için istenmeyen düşmelerden ve kazalardan telefonu koruyor.

Kişiye Özel Telefon Kılıfı

Telefon kılıflarını yaratıcılığınızı konuşturun. Çok sevdiğiniz bir söz veya sizi yansıtan bir tasarımı kılıflarınıza yansıtabilir, kişiliğinizden biraz ipucu verebilirsiniz. Hep yanınızda olmasını istediğiniz bir fotoğrafı kılıfınızda kullanabilir, o anınızı her an sizinle taşıyabilirsiniz. Sevgilinizle veya arkadaşınızla “matching” denilen benzer veya birbirini tamamlayacak şekilde tasarlanmış telefon kılıfları kullanarak birbirinize olan sevginizi gösterebilirsiniz. Tarzınızı veya isteklerinizi yansıtmak, özel tasarlanmış telefon kılıfları sayesinde, tamamen size kalmış.

Çeşit çeşit telefon kılıfları arasında seçim yaparken tasarımının yanında koruyuculuğunun ve kullanışlılığının da dikkate alınması gerekir. Kullanılan telefon kılıfları aynı zamanda kişinin tarzını da belli eder. Farklı görünmek için en özel telefon kılıfları ile ilgili bilgi edinmek adına “En Yaratıcı Telefon Kılıfı Modelleri” makalemize göz atabilirsiniz.

2 thoughts on “Telefon Kılıfı Çeşitleri Nelerdir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir