34 thoughts on “Teknosa Preo P2 Google Hesabını Devre Dışı Bırakma

   1. DAHA İLK HOŞGGELDİNZ YAZISINDA YKARIYA EKRANI KAYDIRIN ORDA AYARLAR VAR ORDAN DİĞER İŞLEMLERE DEVAM EDEBİLİRSİNZ ARKADAŞLAR :)

 1. Öncelikle yapmış olduğunuz açıklamalar için teşekkür ederim. bende telefonuma (preo p2)format attı fakat yukarıda 10 madde halinde yazmış olduğunuz işlemlerin 4.maddesindeki son uygulamalar tuşu işlem yapmıyor.rehbere girebiliyorum ancak son uygulamalar tuşu çalışmıyor, başka ne yapabilirim acaba

  1. cihaz sonradan güncelleme aldıysa bu açık kapatılmış olabilir, elimizde şuan bu modelden olmadığı için başka yöntemler hakkında bilgi veremiyoruz maalesef.

   1. ilginize teşekkürler. Google adresim telefonda eşleştirilmiş vaziyette fakat sürekli aynı sayfaya yönlendiriyor beni. sürekli Google mail adresi sayfası ve şifre sayfasına yönlendiriyor.

    1. cihaz internete bağlıyken google hesabını doğru girerseniz açılır, aksi durumda ya bu aşamayı geçmenin yöntemlerini araştıracaksınız ya da servise gitmesi gerekiyor.

 2. Telefona uygulama indiremiyorum internetten de arastirdim birkac kisi daha bu konudan muzdarip ama kimse konuyla alakali bir yorumda bulunmamis. Buna bi cozum onerisi sunarsaniz benim gibi sıkıntı yasayanlara yardimci olmus olursunuz. Tesekkurler

  1. format sonrası bütün android cihazlarda bu tür sorunlar meydana gelebilmektedir.bütün uygulamaları sonlandırın, telefon internete bağlı olsun, uygulama yöneticisini açın, google play hizmetleri ve google play store uygulamalarının verilerini silin. cihazı kapatıp açın. 5 dakika sonra google play storeu açın. sorun çıkmaması lazım.

 3. Bende araştırdım samsunglarda otm kiliti kapalı olucak felan bazı siteler gezdim sadece şu eri sıfırla demek yetermiş, o kilidi aktif etmedim veri sıfırladım en son ki işlem gibi oldu Allah’a şükürler olsun. Sizlere çok çok teşekkür ederim :) Ayrıca ilk baştaki kısımda arama yapılacak kısımda arama açın ve aşağıdan yukarıya dokunmatik kaydırın bildirim ekran kısmı çıkıyor ekran aydınlatması ayarlama yerinin sağında direk ayarlara gire bilirsiniz.

 4. eyvallah usta 1 numarasın :D bu arada rehberdeyken son uygulamalartuşu çalışmayanlar için i phone gibi elinizi alttan kaydırırsanız bir menü açılıyor oradan kolayca ayarlara girebilirsiniz

 5. hocam. sonunda buldum birini :). hocam şöyle bana preo p2 nin orjinal romu lazım veya çalışan romu reeder firması vermiyor. herhangi bir yerdede bulamadım.gionee ve blu firmalarındaki yazılımlarında baseband ve imei sorunu yaşadım sırf bundan sebep basit bir kablo takıp yazılım atacakken.servise yollamak zorunda kaldım.sizde varsa link atabilirmsiniz. romda değişiklik yapıcam cwm bile kurmaya korktum çünkü rootlayıp programları dondurdum telefon launcher hatası verdi.sıfırlamama rağmen düzelmedi düşünün artık :)

  1. merhaba, maalesef cihaz üzerinde uzun süre çalışma fırsatı bulamadık, müşteri cihazıydı, arkadaş tuş formatı attığı için google hesabında kalmıştı, bir saatlik sürede yukarıdaki yöntemle cihazı sıfırlayıp verdik. rom yedeği alma fırsatımız olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir