Teknosa Preo P2 akıllı telefonunuzda da ekranda gördüğünüz görüntüyü anlık olarak kaydedebilir, galeriye eklenmesini sağlayıp, daha sonra düzenleme veya paylaşım gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. 

Ekran görüntüsü alma özelliği günümüzde hemen her mobil cihazda bulunuyor ve screenshot, ekran yakalama, ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme gibi bir çok farklı şekilde adlandırılıyor. Teknosa Preo P2 bu özelliği dahili olarak sunduğundan Play Store üzerinden herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Teknosa Preo P2 akıllı telefonunuzda ekran görüntüsü alabilmek için telefonun fiziksel tuşlarından yararlanarak, basit bir tuş kombinasyonu yapmalısınız. İlgili ekrandayken ses kısma ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basın ve kısa bir süre bekleyin.

Uygulamayı doğru yaptığınızda ekranda fotoğraf çekimine benzer bir hareketlenme görerek, bir deklanşör sesi duyarsınız. Yine yukarıdaki bildirim ekranından da konuyla ilgili bildirim alırsınız.teknosa-preo-p2-ekran-goruntusu-nasıl-alınırYakaladığınız görüntüleri telefonunuzun galerisinde bulabilirsiniz.Teknosa Preo P2 akıllı telefonunuzda ekran videosu kaydı yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Ürün bu özelliği dahili olarak sunmuyor. Bu yüzden Android uygulama marketi olan Play Store üzerinden ‘screen recorder’ şeklinde arama yapmalı ve karşınıza çıkan uygulamaları denemelisiniz.

One thought on “Teknosa Preo P2’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir