Syrox T704 Tablet Yazılım Yükleme

Syrox T-704 modeli tablet Android işletim sistemiyle çalışır. Bilindiği gibi Android işletim sistemi çokça dış müdahelelere maruz kalıp çökebiliyor, virüs bulaşabiliyor veya sürekli uygulama hataları meydana gelebiliyor. Bu tür durumlarda yapabileceğiniz en kolay ve etkili çözüm yöntemi yeniden yazılım yüklemektir.

Yazılım yüklemesi tabletteki tüm kişisel bilgi ve verilerinizi silecektir. Yedek alabiliyorsanız önemli bilgilerinizin yedeğini alın. Yükleme esnasında tabletin kapanmasını engellemek için de tableti şarja takıp batarya şarj seviyesini minimum %50 seviyesine getirin.

İşlemi bilgisayar üzerinden yapacağınız için bir adet USB kablosuna ihtiyacınız olacak. Ayrıca tablet sürücülerinin bilgisayara yüklenmiş olması gerekmektedir. Sürücüleri kontrol etmek için “Aygıt Yöneticisi“ni açıp tableti kapalıyken bilgisayara bağlayın. Sürücüler otomatik yüklenmiyorsa buradan MTK sürücülerini indirip kurun.

İhtiyacınız olan dosyalar:

1: SP_Flash_Tool_v5.1352.01

2: swk_C7061H1C8W1_R32232_12CW_7_20150513_otaup

Her iki dosyayı da indirip winrar yardımıyla bir klasöre çıkarın.

SP_Flash_Tool_v5.1352.01 klasörünü içip içindeki flash_tool.exe programını açın.

t704 yazılım yükleme 1Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi işretlemiş olan Scatter Loading butonuna tıklayıp indirmiş olduğunuz yazılım klasöründeki MT6572_Android_scatter.txt dosyasını seçin.

Tableti kapalı konuma getirin. Download butonuna tıklayıp kapalı konumdaki tableti USB kablosuyla bilgisayara bağlayın.


t704 yazılım yükleme 2Bilgisayar tableti gördüğünde yükleme işlemi başlayacaktır. Yükleme işlemini program penceresinin alt kısmındaki durum çubuğundan takip edebilirsiniz. İşlem 10 dakika kadar sürebilir lütfen bu esnada tablet ile bilgisayar bağlantısını kesmeyin.

t704 yazılım yükleme 3Download OK! mesajını gördüğünüzde işlem başarıyla bitti demektir. USB bağlantısını kesip tableti açabilirsiniz. İlk açılış biraz uzun sürebilir. Tabletin tamamen açılmasını bekleyin..

Author: Halil Akgül

13 thoughts on “Syrox T704 Tablet Yazılım Yükleme

  1. Slm bende aynı cihaz var hard reset atim dedim syrox yazısında kaldı gelip gidiyor yazılım atıyorum driverler kurulu mediatek port görüyor başlamıyor kabloyu çektigimde program BROM ERROR diye bir hata veriyor neyapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

    1. Merhaba, kabloyu çektiğinizde hata vermesi normal, işlemin ilerlememesi normal. program cihazı formatlayamadığı için yazıım yükleme işlemine başlayamıyor olabilir. Bu da cihazda donanımsal bir sorun olduğunu gözteririr. Modelin T704 olduğundan emin misiniz. Bu cihazın T704 HD modeli de var, yazılımları birbirine uymaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir