Heryöne 1000 Dakika 5000 Sms 2 Gb İnternet 39 Lira!

Avea’nın varolan müşterilerine sunduğu paket , heryöne 1000 dakika heryöne 5000 sms ve 2 Gb interneti sadece 39 lira.

28 Ocak 2014 tarihinden itibaren Avea’nın faturasız tarifelerinde olan abonelerin satın alabileceği paket,aylık 39 liraya heryöne 1000 dakika heryöne 5000 sms ve 2 gb internet içeriyor.

Pakete yeni hat tesisi veya numara taşıma yoluyla da kayıt olabilirsiniz.

Avea’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Süper Üçlü Büyük Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, BUYUK3LU yazıp, 5555’e mesaj atarak  Süper Üçlü Büyük Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.

Kayıt olunduktan sonra otomatik yenilenmeyle beraber her ay 39 liraya hatta tanımlanan paket, yeterli bakiye olmadığı taktirde abonenin yükleme yaptıktan sonra tekrar mesajla satın alması gerekmektedir.Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL BUYUK3LU yazarak 5555’e göndermeleri gerekiyor. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

super-uclu-buyuk-paket

 

Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.

Süper Üçlü Büyük Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.

Abone olunan paketten kalan miktarı öğrenebilmek için KALAN BUYUK3LU yazıp 5555’e ücretsiz SMS  göndermek yeterli…


 Detaylı Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.