Sony Xperia Z Ön Satışları Başladı

Sony‘nin merakla beklenen en yeni modeli Xperia Z Türkiye’de! Çeşitli kurumlar tarafından ön talep toplanmaya başlanan ürün için belirlenen fiyat 1,849 lira.

Teknoloji takipçilerinin uzun süredir, merakla beklediği Xperia Z, Nisan ayı itibariyle ülkemize giriş yapmış oldu. Ön siparişleri toplanan telefonun dağıtımı 15 Nisan tarihi itibariyle başlayacak. Nisan ayı bitmeden de raflardaki yerini alması bekleniyor.

CES 2013 fuarında tanıtılan ve büyük beğeni toplayan yeni model, fuarda bir çok ödülü toplamıştı. Sony’nin yeni amiral gemisi olacak Xperia Z, kendisinden sonra tanıtılan bir çok modelin özelliklerinde ana hatları belirlemiş, bir çok model hemen aynı kıvamda özelliklerle tanıtılmıştı.

Su ve toz geçirmeme özelliği, 4 çekirdek 1,5 Ghz işlemcisi, 2 Gb Ram, 13 Megapiksel kamera ve 5 inç Full HD ekran gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken Xperia Z yurt dışında iyi satış rakamları yakalamıştı. Ülkemize girişi bir süre geciken son model Sony’nin nasıl bir satış performansı göstereceği şimdiden merak konusu.

Sony Xperia Z satışları başladı

 

Sony Xperia Z fotoğraf, video, ön inceleme ve özelliklerine göz atmak için tıklayın

Sony Xperia Z, Vatan Bilgisayar Ön Sipariş

Sony Xperia Z, hepsiburada Ön Sipariş

Sony Xperia Z, hepsisony Ön Sipariş

Sony Xperia Z, btsony Ön Sipariş


Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “Sony Xperia Z Ön Satışları Başladı

  1. Sanırım burada Tüketicilerin en çok tercih ettiğiSony Online Center olan BtSony.com unutulmuş Sony Xperia Z ön siparişi için, 8 Nisan’da stoklarımızda olacak olup, aynı gün tüm siparişlerimiz kargolanacaktır.
    Bilgilerinize,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir