Sony Xperia M4 Aqua Satışa Çıktı!

Sony’nin merakla beklenen orta seviye telefonlarından Xperia M4 Aqua satışa sunuldu! Japon teknoloji devinin su ve toz geçirmezlik özelliğine sahip, orta seviyede dikkat çeken yeni ürünü için belirlediği fiyat 1099 lira!

Sony’nin Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2015) tanıttığı akıllı telefonu M4 Aqıa yoğun ilgi görmüştü. Orta segmentte yer alıyor olmasına rağmen üstün özelliklere sahip telefon, Sony Xperia serisinin premium ürünleri gibi su ve toz geçirmeme özelliğine de sahip.

M4 Auqa ülkemizde de teknoloji takipçileri tarafından merakla bekleniyordu. Xperia Z3+’nın Türkiye lansmanının da yapıldığını ve yakında satışa sunulacağını da düşünürsek, M4 Aqua biraz geç kaldı diyebiliriz. Ancak ürün tanıtımında söylenen tarihle uyuşduğunu da belirtelim.

Yeni ürünün piyasaya çıkış tarihinin yaz aylarına denk gelmesi tesadüf değil! Özellikle havaların ısındığı dönemlerde havuz ve denizlere akın eden tüketiciler için su geçirmezlik çok önemli bir özellik.

sony-xperia-m4-aqua-türkiye-fiyatiSony Xperia M4 Aqua için belirlenen fiyat 1099 lira. Aynı serinin bir önceki versiyonu M2 Aqua ise şu an 899 lira fiyat etiketine sahip. Orta segmentin kızıştığı şu günlerde yeni ürünün nasıl bir başarı yakalayacağı merak konusu. Japon teknoloji devinin tüm teknik özelliklerini ve görselleriyle, satış kanallarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Sony Xperia M4 Aqua

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir