Sony SmartWatch 2′nin yeni modelleri geliyor!

Sony’nin ikinci nesil akıllı saati SmartWatch 2′nin yeni modelleri geliyor. Yapılan duyuruda gümüş metali ve FIFA versiyonu olmak üzere iki yeni model geliyor.

Son dönemde giderek güçlenen akıllı saat pazarında önemli firmalardan biri olan Sony’nin SmartWatch 2 cihazı ile bu pazarda başarılı olduğunu biliyoruz. Firmanın ikinci nesil akıllı saati olan SmartWatch 2′nin iki yeni versiyonu duyuruldu. Gümüş metali versiyonu ile beraber FIFA versiyonu tanıtıldı. Brezilya’da yapılacak olan Dünya Kupası için özel olarak üretilecek olan bu modelde kayış bölümü Brezilya’nın renklerine göre ayarlanmış. Cihazların teknik özellikleri ise aynen kalmış. 1.6 inçlik 220×176 piksel çözünürlüğe sahip bir ekrana sahip bu akıllı saat alüminyum gövdeye sahip.

sony-smart-watch2

 

Suya ve toza karşı dayanıklı olan SmartWatch 2′de Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanabilmektesiniz. Bu sayede çağrıları, SMS ve diğer bildirimlerinizi saat üzerinden takip edebilmektesiniz. SmartWatch 2′nin gümüş metal modelinin fiyatı 215 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca Mart ayında piyasaya sunulacak. Diğer versiyon olan FIFA versiyonunda fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağı bilinmezken FIFA versiyonlu SmartWatch 2′nin ön başvuruları alınmakta.

Mynet

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir