Selfie İçin Grand Prime!

Samsung, son dönemlerde popülerleşmiş selfie (öz çekim) yapmaya imkan verecek Galaxy Grand Prime modelinin ön kamerasının piyasada ki  tüm telefonların ön kamerasından daha kaliteli olacağını iddia etti.

Uzun bir zamandır popülaritesini kaybetmeyen selfie (öz çekim) çılgınlığı teknoloji şirketlerinin ürünlerine de yön veriyor.

Geçtiğimiz haftalarda Berlin’de Galaxy Note4’ü görücüye çıkartan Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy Grand Prime’ın daha kaliteli selfie çekimlerine imkan sağlayacak bir ön kameraya sahip olacağı öne sürülüyor.

Vietnam’dan yayın yapan “thegioididong.com” isimli internet sitesinde yayınlanan ve Galaxy Grand Prime’a ait olduğu iddia edilen fotoğraflara göre, yeni cihaz piyasadaki çoğu akıllı telefona oranla çok daha gelişmiş bir ön kameraya sahip.

samsung-grand-selfie

Android 4.4 KitKat işletim sistemine sahip olacak olan akıllı telefonun 8 MP’lik bir arka kamerası ve 5 MP’lik bir ön kamerası bulunuyor.

Sızan fotoğraflar ve akabinde ortaya atılan iddialar şimdiden teknoloji severleri heycanlandırsa da Samsung, konuyla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Ntvmsbc

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.