Samsung’un enterasan bir telefonu sızdı; Galaxy Golden (SM-W2016). Üstelik eski tip, istiridye kapak tasarımına sahip yeni ürün Android işletim sistemiyle çalışacak olan bir akıllı telefon!

Akıllı telefonlar hayatımıza girdikten sonra kullanıcılar eski tasarımlarına olan özlemlerini daha çok dile getirmeye başlamıştı. Zira hemen her akıllı telefon birbirine benziyor ve göz aşinalığına neden oluyordu. Hatta biz de bu konudaki hassasiyetin farkında olduğumuzdan, sitemizde ‘Efsaneler’ bölümü yapmıştık. Samsung da piyasadaki bu boşluğu görmüş olacak ki piyasaya geçtiğimiz dönemlerin tasarımına sahip bir telefon sunmaya hazırlanıyor. Üstelik bu telefon donanımlarıyla çok iddialıve neredeyse bir amiral gemi gücünde.

Samsung daha önce de buna benzer bir hamle yapmış ve Galaxy Folder modelini modelini duyurmuştu. Yine LG de yaz aylarında Lg Wine modelini tanıtmış, tüketicilerden olumlu tepkiler alınmıştı. Ancak Galaxy Golden bu 2 telefondan da daha güçlü.

Galaxy Golden, 3G Ram, 64 Gb dahili depolama ve Exynos 7420 chipseti ile dikkat çekici. 3.9 inç Süper Amoled ekranla gelecek telefonda 383 ppi renk derinliği sağlanmış.

Ön kamerası 5 ve arka kamerası 8 megapiksel olacak telefonda, kalp ritim ölçer de yer alacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir