Samsung SM-B312 Z3X Box IMEI Onarım – imei Repair


DİKKAT: Sitemizde anlatılan işlemlerin büyük çoğunluğu tarafımızca denenmiş olmasına rağmen %100 doğruluğunu garanti edemeyiz! Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp, yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Samsung cihazlarda imei düzeltmek/onarmak için Z3X Box kullanıyoruz. SM-B312 eski tip, tuşlu bir telefon. İşlemlere başlamadan önce bilgisayarınızda KIES  ve dolayısıyla da Samsung sürücüleri yüklü durumda olmalı.

Tüm bu işlemler için USB kablosunu kullanacağız. Samsung Tool programını açıp SM-B312 modelini seçin ve orijinal imei numaranızı yazın. Samsung Tool programı Z3X yazılımının son sürümüdür. Telefonla bağlantı kurmak için iki yol mevcut.

1.Yol: Onar/Repair butonuna tıkladıktan sonra kapalı konumdaki telefonun orta(ok) tuşuna basılı tutarak USB kabloyu telefona bağlayabilirsiniz.

2: Yol: Onar/Repair butonuna tıkladıktan sonra bataryasız telefona kabloyu takıp sonra bataryayı takabilirsiniz.

b312hİşlem boyunca telefonu bırakmayın. Telefonu program tarafından görülecek ve imei numaranız örnek resimde olduğu gibi düzeltilecektir. Bu sırada telefon yeniden başlayıp, yine onarma işlemine devam edecek, siz sona ermeden kabloyu çıkarmayınız.

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek suçtur. Lütfen telefonunuzun orijinal imei numaralarını kullanınız.

HKNKR

10 Yorum

  1. sezgin dedi ki:

    sa hocam z3x box time out hatası veriyor

  2. Abdullah dedi ki:

    mrblar samsung b312e telefona imei atma işlemini bir türlü gerçekleştiremedim tahminim telefonu görmüyor ama şarj alıp usb bağlandı yazısıda ve gürüntüsü telefonun ekranına geliyor ama baxa bağladığımda aygıt yöneticisi bağlandı diye biz yazı çıkmıyor başka telefon taktığımda hemen telefonu görüp aygıt yöneticisi başarıyla yüklendi diyor b312 de demiyor lütfen yardım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir