Samsung’un akıllı cihazlarında standart olarak bulunan Samsung Sinema uygulaması 2015 yılına isim değişikliği ile girdi. Sfilm ismi ile yoluna devam edecek olan uygulama görsel olarak da bazı değişilikler yaptı. Samsung markasından uzak durmaya çalışmış bir görünümü var uygulamanın.

Samsung Sinema uygulaması bildiği gibi sadece Samsung cihazlara yüklenebiliyordu  ve Samsung hesabıyla giriş yapılabiliyordu. Ayrıca 1 sene ücretsiz hizmet veren uygulama daha sonra aylık 4 lira ücret almaktaydı.

Sfilm uygulaması da şimdilik sadece Samsung cihazlara indirilebiliyor. Google Play Store’da arama yaptığınızda eğer kullandığınız cihaz sadece Samsung ise karşınıza Sfilm uygulaması çıkacaktır. Ancak uygulamanın ücretsiz sunulmasına bakarsak ilerde tüm cihazlara indirilebileceğini varsayıyoruz.

Sfilm uygulaması da Samsung Sinema uygulaması gibi cihazdan tamamen kaldırılamıyor. Uygulama yöneticisinden sadece uygulmanın güncellemelerini kaldırabilirsiniz veya devre dışı bırakabilirsiniz.

Yerli ve yabancı filmler dışında ayrıca birçok TV kanalını HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Uygulamayı henüz güncellemediyseniz buraya tıklayıp güncelleme alabilirsiniz.

37 thoughts on “Samsung Sinema Uygulaması “Sfilm” Oldu”
 1. İptal yazıp 6662 gönderdim bu çıktu
  Aboneliginiz bulunmamaktadir diyoda doğru mu arkadaşlar yardım lütfen

 2. sfilm dediler 10 oldu tv alalı .hıc sfilm bıle ızlemedım.bu ne bıcım bırsey arkadaşlar.kac sefer musterı hız aradım ama olmadı.

  1. kımsede adam yerıne koyupta arayan olmadı arkadaşlar.kesınlık samaung tv almayıon hıc yardımcı olmuyorlar

 3. üyeliğimi silmek için iptal yazıp 6662 ye göderdim silindi dedliler fakat silinmiş mi iye hesabıma tekrar girdim baktım açılıyor.
  2. soru ise ben bu yıl yükledim para gidiyor dedi ne anlama geliuor.

  1. giriş yapabilirsiniz hatta bir yıl dolana kadar film de izleyebilirsiniz. 1 yıl dolduktan sonra size film ziletmezler.

   NOT: Eskiden 1 yıldı süre, Şimdi 6 aya indirmiş olabiirler.

  1. üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece devre dışı bıraksanız bile ücret alınır.(ilk yıl ücretsizdir)

   telefondan tvden veya başka bir samsung cihazından olması farketmez. üyelik işleminiz bitmişse ücrete tabi olursunuz. iptal için IPTAL yazıp 6662ye mesaj atmanız gerekiyor.

 4. Uyeliyi aktiv hale getirmek icin telefondan onaylamam gerekigerekiyor.sonrasinda faturama bir yansima oluyormu.birde uyeligi nasil iptal edebilirim

  1. şartları değiştirmemişlerse 1 yıl ücretsizdir.iptal için IPTAL yazıp 6662ye mesaj atmanız gerekiyor.

  1. ücret alıncaksa bunu belirtirler. ancak dediğim gibi ilk yıl ücret almıyorlardı eğer bir değişilik yapmamışlarsa.

 5. Tv de uye oldugumuz zaman telefon numarasini verince herhangi bir ucret odicekmiyiz? Yoksa bedava uye olup sadece internttenmi gidicek?

  1. ilk sene ücretsiz ondan sonra 4 lira üyelik ücreti alıyor diye biliyorum. daha sonra değişti mi bilmiyorum.

 6. AYLIK 4 TL ÜCRET KESIYOR PEKI FILM LER ÜCRETSİZ mi izliyoruz Yoksa gb den gidiyormu İlginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir