Samsung SCH-i415 Galaxy Stratosphere 2 Verizon Format Atma

Samsung SCH-i415v Galaxy Stratosphere 2 Verizon telefonunuzun model – desen kilidi üst üste yanlış girildiğinden dolayı bloke olmuşsa veya unuttuysanız telefonu Recovery Mode‘a girerek sıfırlamanız gerekecektir.

Eğer Meniye girebiliyorsanız zaten Ayarlar – Yedekle ve Sıfırla seçeneğiniden telefonu fabrika ayarlarına geri çevirebilirsiniz.

Format işlemine başlamadan önce lütfen bataryanızı şarj ederek şarj seviyesini en az %25 seviyesine getirin. Formatlama işlemi telefonunuzdaki tüm kişisel bilgi, veri ve uygulamalarınızı silecektir. Yedek alabilme imkanınız varsa yedeklerinizi alın.

Telefonu kapatın. Bataryayı çıkarıp 5 saniye sonra geri takın.

samsung i415 stratosphere 2 format atma

Telefon kapalıyken ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basın. (Aynı anda basmazsanız olmayabilir).

Ekranda Samsung logosunu görünce güç tuşunu bırakın. Ses açmaya basmaya devam edin. Biraz sonra telefon Recovery Moda geçecektir. Recovery Mode seçeneklerini gördüğünüzde ses açma tuşunu da bırakabilirsiniz.

Ses tuşlarıyla wipe data factory reset seçeneğinin üzerine gelip güç tuşuna basın.

Çıkan seçeneklerden yes delete all user data seçeneğini seçin ve tekrar güç tuşuna basın. Bu işlem telefonu formatlayacaktır. Şimdi reboot system now seçeneği ile telefonunuzu yeniden başlatabilirsiniz. Telefon formatlanmış şekilde açılacaktır.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir