Samsung S8600 Wave 3 donma, kasılma, anormal çalışma, hata verme gibi istenmeyen durumlara yol açıyor ve artık eskisi gibi çalışmıyorsa bunu telefonunuzu sıfırlayarak bir nebze olsun düzeltebilirsiniz. Telefonunuzu sıfırlamak bu gibi anormal çalışmalar sonrası ilk denemeniz gereken yöntemdir.

Telefonunuzu sıfırlamadan önce mümkünse verilerinizin yedeğini alın ve şarjınızın %50 veya üzerinde olmasına dikkat edin. Formatlama işlemi sırasında telefonu kapatmaya çalışmayın ve bataryasını sökmeyin. Aksi halde telefonunuz çalışmaz hale gelebilir.

Samsung S8600 Wave 3 telefonunuzu sıfırlamak için telefonunuzun menüsüne ulaşabiliyor olmanız gerekmektedir. En azından arama ekranına kadar gelebiliyor olmalısınız. Wave 3 için şu an bilinen herhangi bir tuş kombinasyonu mevcut değil ya da varsa da biz henüz bilmiyoruz.

Sıfırlama işlemini yapabilmek için  arama ekranına gelin ve *2767*3588# tuşlamasını yapın. Formatlama işlemi başlar, telefonunuz kendiliğinden kapanır ve otomatik olarak açılır. İşlem tamam!samsung wave3 8600

Ayrıca menü  üzerinden de bu işlemi yapabilmeniz mümkün. Bunun için Menü> Ayarlar> Genel> Sıfırla> Fabrika sıfırlaması yörüngelerini izlemelisiniz. Verileriniz silinmeden sadece ayar sıfırlaması yapmak istiyorsanız da Menü> Ayarlar> Genel> Sıfırla> Fabrika ayarlarına dön yörüngelerini takip etmelisiniz.

7 thoughts on “Samsung S8600 Wave 3 Format Atma / Sıfırlama”
 1. eger sim kilit gibi ve telefon şifresi gibi bazı şeylerden kurtulmak istiyorsanız kilit ekranında acil arama yapın arama baglanınca çagrı ekle deyip yıldız 2767yıldız 3855 kare tuşlarsanız resetler herşeyi

 2. Benim samsung wave 3 telefonum var. Telefon birden kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı. sürekli açılıp kapanıyor. ( Ana menüye bile girmeden) açıldıktan sonra 1 saniye kadar açık kalıyor sonra kapanıyor bu hep böyle devam ediyor. Yazılımında bir sorun olmuş olabilir mi?

   1. merhaba ben batuhan samsung wave 3 telefonum açılıyor masa gelince 1 saniye sonra yeniden başlatılıyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

    1. merhaba öncelikle format atıp denemelisiniz, formatla düzelmezse yazılım yükleyip denemlisiniz.

     1. ayni sorun bendede var. multiloader. telefona ulasamiyorki, yazilimi yukliyeyim. port search veriyorum.bulmuyor teli. bu sorun icin bir cozum varmi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir