Samsung S6810 Galaxy Fame telefonunuzdaki uygulamaların donanım ve yazılım erişimlerini kontrol edebilmeniz için telefonu rootlamanız gerekmektedir. Telefonu rootladığınızda yönetici yetkisine sahip olacaksınız.

Root işlemi telefonunuzun garantisini bitirir. Telefonunuzun garantisi henüz bitmemişse bu durumu göz önünde bulundurun. Root işlemini yaptığınızda telefondaki bilgileriniz silinmeyecektir. Rootlama esnasında telefonunuzun kapanmasını engellemek için telefonu şarj edip batarya şarj seviyesini en az %25 seviyesine getirin.

Sürücülerin otomatik yüklenebilmesi için bilgisayarınızda Kies programının kurulu olması gerekir. Yoksa lütfen buradan indirip kurun. Programı kurduktan sonra bilgisayarınızı resetleyin. Ayrıca işlem boyunca antivirüs programınızı devre dışı bırakmanızı öneririz.(programda virüs yoktur ancak bazı antivirüs programları yanlış alarm vermektedir.)

DÜZENLEME: Telefonunuzu Kingo Android Root programı ile de rootlayabilirsiniz. Bu program daha sağlıklı çalışmaktadır.

İhtiyacınız olan dosya:

1: vRoot S6810 Fame

Programı indirip kurun. Telefon menüsünden ayarlara girip geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama modunu aktifleştirin. Telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayın ve sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

vRoot programını açın. Telefonun bağlanmasını ve sağ alt koşedeki Root butonun gelmesini bekleyin. Buton aktifletiğinde tıklayın. Root işlemi başlayacaktır. Kısa bir süre içinde telefon rootlanacak ve yeniden başlatlacaktır. 2. resimi gördüğünüzde telefonunuz başarıyla rootlanmış demektir. Telefon menüsünde Kinguser uygulamasını göreceksiniz.

19 thoughts on “Samsung S6810 Galaxy Fame Root Yapma”
 1. yükledim ancak memnun kalmadı kaldırmak istiyom nasıl kaldırılır yardımcı olsanız.

  1. aynı şekilde programa bağlarsanız Remove Root butonu çıkacaktır, butona tıklayarak rootu kaldırabilirsiniz. telefona yüklenen uygulamaları da uygulama yöneticisinden kaldırabilirsiniz.

   1. TEŞEKÜRLER
    SAMSUN GALAXY FAME GT S6810 İÇİN BAŞKA ROOT PROGRAMI VARSA SÖYLERMİSİNİZ TÜRKÇE OLSA DAHA İYİ

  2. burası chat odası değil, lütfen kendiniz biraz araştırma yapıp yaşadığınız sorunları tek bir yorumda yazın, ayrıca size üstteki yorumlarda cevap verdim, bizim denediğimiz tek yöntem yukarıdaki yöntem, dolayısıyla diğer yöntemler hakkında bilgimiz yok.

 2. hocam bende samsung galaxy fame GT-S6810P var ne yaptıysam ne ettiysem hep root failed hatası verdi ne yapmam gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir