Samsung S6102 Galaxy Y Duos Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

Z3X Box bir Samsung yazılım yükleme ve onarım program kutusudur. Samsung S6102 Galaxy Young Duos modelinin de bozulmuş veya silinmiş imei numaralarınız Z3X Box ile onarmak mümkündür. Normal kullanıcıysanız ve elinizde Z3X Box yoksa bir teknik servise danışın.

Imei onarım işlemini yapabilmeniz için cihazın ootlanmış olması gerekmektedir. Rootsuz bir cihazınız varsa buradan root işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

USB hata ayıklama modu açık şekilde cihazı bilgisayara bağlayıp sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

Samsung Tool programını açn. S6102 modelini seçin.

Öncelikle EFS yedeğini almanızı öneririz. EFS sekmesindeki Read butonu ile yedeği alın. İşlem esnasında telefon ekranındaki root izin isteğini onaylayın.

samsung s6102 galaxy young duos z3x box imei repiarImei onarımı içinse Repair butonuna tıklayıp IMEI kutucuklarını imei numaralarını yazıp OK butonuna tıklayıp işlemi başlatın. Kısa bir işlemden sonra Repair done mesajını göreceksiniz. Bu arada telefon kendini yeniden başlatacaktır. Telefon açıldıında imei numaralarını ve şebekenin gelip gelmediğini kontrol edin.

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun kendi orjinal imei numaralarını kullanın.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir