Samsung S5620 Monte telefonunuzda arapça dil desteği yoksa veya telefonunuzda yazılımsal sorunlar yaşıyorsanız anlatacağımız yazılım yüklemesini yaparak hem telefonunuza arapça dilini yüklemiş olacaksınız hem de bütün yazılımsal sorunlardan kurtulacaksınız.

Yazılım yüklemesi telefonunuzdaki tüm kişisel verilerinizi silecektir. Eğer yedek alabiliyorsanız lütfen önemli bilgilerinizin yedeğini alın. Ayrıca telefonu şarja takıp batarya şar seviyesini en az %50 seviyesine getirin. Sim ve hafıza kartlarınızı telefondan çıkarabilirsiniz. Telefonun sürücülerinin otomatik yüklenebilmeleri için bilgisayarınız Kies programının olması gerekmektedir. Bilgisayarınzda Kies yoksa lütfen buaradan indirip kurun.

İhtiyacınız olan dosyalar:

S5620JPKC1,  MultiLoaderX_v5.65

Dosyayı indirip .rar’dan çıkardığınızda aşağıdaki dosyalarınız olacaktır.

s5620 arapça yazılım dosyaları

MultiLoaderX_v5.65  programını açın ve aşağaıdaki resimde olduğu gibi dosya seçimlerini ve işaretlemeleri yapın.

Boot: boot
Amss: amss
Apps: apps_compressed
Rsrc1: Rsrc_S5620_OPArabic.rc1
Rsrc2: Rsrc2_S5620(Low).rc2
Factory FS: FactoryFs_S5620_OPArabic.ffs
CSC: CSC_S5620_OPArabic.csc
SHP APP: ShpApp.app

 

samsung s5620 monte arapça yazılım yükleme

İşeretlemeleri ve dosya seçimlerini bitirdikten sonra telefonu  yazılım için hazırlamaya geçebiliriz. Telefonu kapatın. Telefon kapalıyken ses kısma + güç(açma-kapama) tuşlarına beraber basıp basılı tutun. Biraz sonra telefon ekranında Downloading(Download mode) yazsını göreceksiniz. Tuşları bırakabilirsiniz. Telefon download modundayken usab kablosu ile bilgisayara bağlayın.

Programın Port Search butonuna basın. Bağlantı başarılı bir şekilde yapılmışsa bağlanılan portu ve telefon modelini göreceksiniz. Şimdi sağ alttaki Download butonuna tıklayabilirsiniz. Yazılım yükleme işlemi ortalama 5 dakika sürmektedir. Yükleme işlmei bittiğinde telefon otomatik olarak kendiniş başlatacaktır.  Menü – Settings – Phone Settimgs – Language yolunuz izleyerek telefonun dilini arapça yapabilirsiniz.

One thought on “Samsung S5620 Monte Arapça Yazılım Yükleme”
  1. emeğinize sağlık ustam sayenizde müşterimin cihazını yaptım. Hak geçmesin tşk ederim. Allah sizin gibi degerli ustalarımızı sağlıklı sıhatli ömür versin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir