Samsung S5570i Galaxy Pop Plus (mini) Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

Samsung S5570i Galaxy Pop Plus (mini) modelinin imei numarasını Z3X Box ile onarabilirsiniz. Z3X Box bir program kutusudur.  Z3X Box ile bir çok Samsung ve Lg modeline yazılım yükleyebilir ve telefonların imei numaralarını onarabilirsiniz. Elinizde Z3X Box yoksa ve normal kullanıcıysanız lütfen bir teknik servise danışın.

İmei onarımı için telefonun rootlu olması gerekmektedir. Z3X Box bu modeli işlem esnasında rootlamaktadır. Ancak isterseniz siz kendiniz de cihazı buradan rootlayabilirsiniz.

Samsung Tool programını açın. S5570I modelini seçin. Telefon ayarlarından uygulama yöneticisine girip USB hata ayıklama modunu açın. Telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp sürücülerin yüklenmesini sağlayın.

samsung s5570i galaxy mini z3x box imei repair

Öncelikle EFS yedeğinizi almanızı öneririm. Herhangi bir sıkıntıda geri yükleyebilirsiniz. Read butonu ile EFS yedeğini alabilirsiniz.

Imei onarımı için Repair butonuna tıklayıp açılan kutucuğa imei numarasını yazın ve OK butonu işlemi başlatın. Kısa bir işlemden sonra telefon kendini yeniden başlatacaktır. Telefon açıldığında imei numrasını ve şebekenin gelip gelmediğini kontrol edin.

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numarasını kullanın.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir