Samsung S5570 Galaxy Mini Z3X Box İmei Onarımı – Imei Repair

Samsung S5570 telefonunuzun seri numarası yani imei numarası herhangi bi nedenden dolayı bozulduysa Z3X box yardımı ile bunu tamir etmeniz mümkün. Z3X Box bir Samsung box’ıdır. Diğer boxlar ile de bu işlemi yapabilirsiniz. Bizim elimizde Z3X box olduğu için onunla nasıl yapıldığını anlatacağız.

Samsung  Tool (yeni telefon modelleri için olan ) programını açın. Model olarak S5570 modelini seçin. USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın. Telefonun açık olsun. Arama ekranına *#7284# yazın ve çıkan ekranda USB seçeneğinin seçili olup olmadığını kontrol edin, eğer seçili değilse USB yi aktifleştirin ve sonra telefonu tekrar başlatın. Eğer USB seçili ise çıkış yapıp işleme devam edin. Bilgisayarınızın sürücüleri yüklemesini bekleyin. Port kısmından USB diagnostic ile biten ikinci seçeneği seçin. Repair options kısmında New Sec kısmını seçin, Repaire tıklayın ve IMEI kutucuğuna telefonun orjinal seri numarasını yani imei’sini yazın. Ok tuşuna basınız. Otomatik olarak işleme başlayacaktır. İşlem bittiğinde telefonunuzun orjinal seri numarası telefona yazılacaktır.

s5570 imei onarimi.PNG

Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca iletişim araçlarının seri (imei) numaralarını değiştirmek suçtur. Lütfen işlem yaparken telefonun orjinal seri numarasını kullanın.

Hakan KARA

Author: Halil Akgül

1 thought on “Samsung S5570 Galaxy Mini Z3X Box İmei Onarımı – Imei Repair

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir