Samsung S5310 Galaxy Pocket Neo telefonunuza yazılım yükleyebilmek için öncelikle telefonunuzu download moda yani yükleme moduna almanız gerekir.

Download mode, Odin gibi bağımsız yazılımcılar tarafından geliştirilmiş programlar yardımıyla cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilmeniz sağlar. Zira cihaz normal moddayken herhangi bir yazılımı kabul etmez.Bu moda geçiş yapabilmek için basit bir tuş kombinasyonu uygulamalısınız.

Yükleme moduna geçebilmek için telefonunuzu kapatın ve görselde aktarmaya çalıştığımız gibi ana ekran(home), ses kısma ile açma-kapama(kilit) tuşlarına birlikte basarak telefonu açın. Yapmanız gereken tuş kombinasyonu; ana ekran(home) tuşu + ses kısma tuşu + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

Bir süre sonra ekranda download moda geçişinizin uyarısını veren yazılarla karşılaşırsınız ve sarı bir uyarı levhası için ünlem işareti görürsünüz.

Samsung-Galaxy-Pocket-Neo-GT-S5310-donwload-mode

Bu ekranda ses açma tuşuna basmak sizi download moda ulaştırırken, ses kısma tuşuna basmak download moda geçişten vazgeçip cihazı yeniden başlatmanızı sağlar.

Download moda alınmış bir Galaxy Pocket Neo telefonu download moddan çıkarmak için telefonun bataryasını çıkarmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir