Samsung S5280 Galaxy Star Z3X Box Imeı Repair – Imei Onarımı

Imei numarası bozulan veya silinen Samsung S5280 Galaxy Star model telefonları Samsung Z3X Box ile onarmanız mümkündür. Z3X Box bir Samsung yazılım yükleme ve onarım boxıdır. Bu işlemi diğer samsung boxlarıyla da yapmanız mümkündür ancak bizim elimizde Z3X Box olduğundan anlatımı bu box üzerinden yapacağız.

Öncelikle telefonunuzu rootlamanız gerekmektedir. Z3X bazı modelleri otomatik rootlamaktadır ancak bu modeli henüz desteklemiyor.

Cihazı rootlamak için buraya tıklayın.

Telefonun geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklama modunu açın. Geliştirici seçenekleri mevcut değilse cihaz hakkında seçeneğine girip yapı numarasına 7 defa dokunun. (Telefonu rootlarken zaten açmış olmanız gerekiyor.)

Telefonu usb kablosuyla bilgisyara bağlayın ve sürücülerin yüklenemesini bekleyin.

samsung s5280 galaxy star z3x box imei repair

Samsung Tools programını açın. S5280 modelini seçin. Repair butonuna basıp IMEI kutucuğuna imei numarasını yazın ve işlemi başlatın.

İşlem esnasında telefon ekranında izin pencereesi açılabilir. İzin ver butonuna basın. Kısa bir işlemden sonra OK mesajını göreceksiniz. Telefon kendini yeniden başlatacaktır. Telefon açıldığında imei numarasını kontrol edin.

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Author: Halil Akgül

2 thoughts on “Samsung S5280 Galaxy Star Z3X Box Imeı Repair – Imei Onarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.