Samsung S5260 Star 2 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

Imei numarası bozulmuş veya silinmiş olan Samsung s5260 Star 2 telefonlarını Z3X Box ile onarmak mümkündür. Z3X box bir Samsung yazılım yükleme ve onarım boxıdır.

Piayasadaki diğer Samsung boxlarıyla da bu işlem yapılabilir ancak bizim elimizde Z3X Box olduğundan işlemin nasıl yapıldığını bu box üzerinden anlatacağız.

İşlem boyunca yeterli şarjı olan bir batarya kullanın.

Imei onarımı yapmak için apps_compressed.bin dosyasını ihtiyacınız olacak. Telefonda *#1234# kodunu girip yüklü olan yazılımın apps dosyasını bulmanız gerekecek ancak dosyayı bulmakta sorun yaşıyorsanız lütfen buradan yazılım yükleyerek buradaki apps dosyasını kullanın.

Samsung 2G Tool programını açın. S5260 modelini seçin.

Telefonu usb kablosuyla bilgisayara bağlayın ve sürücülerin yüklenmesini sağlayın. Telefon usb model olarak algılanmalı.

samsung s5260 star 2 z3x box imei repiar

IMEI kutucuğuna imei numaranızı yazın.

APPS kutucuğuna apps_compressed.bin dosyasını seçin.

Custom butonuna tıklayın. İşlem başlayacaktır. Telefon bir kaç defa kendini yeniden başlatabilir. İşlem boyunca telefonun bağlatısını kesmeyin. Ok mesajını gördüğünüzde telefonun imei numarasını kontrol edin.


Not: İletişim araçlarının imei numaralarının değiştirilmesi yasal değildir. Lütfen işlem yaparken telefonun orjinal imei numaralarını kullanın.

Author: Halil Akgül

9 thoughts on “Samsung S5260 Star 2 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

  1. s5263 z3x için yazılım dosyası var mı? yanlış bilmiosam s5260 seçtiğimizde işlem yapabiliyormusuz

      1. supportta jpkg1 dosyası var riske atmak istemiyorum. elimde spt de var ancak aktıvasyon olmadığı için dosya indiremiyorum ama işlem yapabiliyorum. elinizde varsa spt dosyası da olur

    1. apps dosyası bazı yazılımlarla uyumlu olmayabilir, telefonun içindeki yazılıma ait apps dosyası seçilmesi lazım normalde, makaleye not düşeceğim şimdi, bilgilendirme için tşkler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.