Samsung S5230 telefonunuzu donma, kasma, takılma, yavaşlama vs. gibi kullanıma engel teşkil eden herhangi bir nedenle formatla – sıfırlamak isterseniz aşağıdaki tuşlama yardımıyla bunu yapabilirsiniz.

Öncelikle telefonunuzun şarj seviyesinin %50 veya yukarısında olmasını sağlayın. Sıfırlama işlemi esnasından telefonunuz düşük şarj dolayısıyla kapanırsa umulmadık sonuçlar doğabilir! Ayrıca sıfırlama işlemi telefonunuzdaki verileri sileceğinden, mümkünse bilgilerinizin yedeğini alın.

Telefonunuz açık durumdayken arama ekranına gelerek *2767*3855# kodunu tuşlayın. Bu tuşlama sonrası telefonunuz kapanacak ve sıfırlanmış bir şekilde yeniden açılacaktır.

Download mode için ise telefonunuz kapalı iken ses kısma ve açma kapama tuşlarına beraber basıp 3-4 saniye bekleyiniz, Download Mode‘tan çıkmak için açma kapama tuşuna biraz basılı tutun.

 

 

4 thoughts on “Samsung S5230 Star Format Atma”
  1. Smsung GT-S5230 MODEL TELEFONUM AÇILIYOR EKRAN GELİYOR AMA DONMUŞ SES AÇABİLİYORUM AMA DOKUNMATİĞİ OLMUYOR LÜTFEN ACİL YARDIM EDİN

    1. Açelya merhaba. Telefonun dokunmatiği işlem yapmıyorsa bozulmuştur ve değişmesi gerekir. Bu işlem için bir teknik servise danışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir