Samsung S3600 telefonunuz artık eskisi kadar verimli çalışmıyorsa, donuyorsa, takılıyorsa, gizlilik kodunu unuttuysanız veya başka bir nedenden dolayı sıfırlamak – formatlamak isterseniz bunu aşağıdaki yöntem ile yapabilirsiniz.

Telefonunuzu formatlamaya başlamadan önce lütfen bilgilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj seviyesinin %25’in üstünde olmasını sağlayın. İsterseniz telefondan sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkarabilirsiniz.

Format işlemine başlamak için lütfen telefonunuzu açın ve tuş takımından *2767*3855# kodunu tuşlayın. Telefon kendini yeniden başlatana kadar lütfen bekleyin. Bu esnada telefonu kesinlikle kapatmayın ve bataryasını yerinden sökmeyin. Telefon yeniden başlayınca formatlama işlemi başarı ile sonuçlanmış demektir.

samsung s3600İşlem sonrası telefon dili İngilizce olabilir,  Menu>Settings>Phone Settings>Language yolunu izleyerek Türkçe dilini seçebilirsiniz.

4 thoughts on “Samsung S3600 Format Atma”
    1. Selamun aleykum benim telefonda sim kodu istiyor bi türlü açamıyorum açmam için ne yapmam lazım dediginiz kodu yaptım ama yine olmadı

      1. Aleykumselam. Sim kilidi istiyorsa bir teknik servise danışmalısınız. Sim kart pin koduysa da operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

  1. Eyvallah kardeşim 3 – 4 aydır uğraşdığım bir mevzuydu en sonunda çözebildim.Sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir