Samsung S3370 Genoa 3G Format Atma

Samsung Gt – S3370 Genoa 3G  telefonunuzdan eskisi gibi verim alamadığınızı düşünüyorsanız veya başka bir nedenden dolayı sıfırlamak – formatlamak zorunda iseniz aşağıdaki yöntemi uygulayarak bunu yapabilirsiniz. Formatlama işlemine başlamadan önce lütfen telefondaki bilgilerinizi yedekleyin ve batarya şarj seviyesinin %50’nin üstünde olmasını sağlayın.

Formatlama işlemine başlamak için telefonunuz açın ve tuşlar ekranına (arama ekranı) gelin ve *2767*3855# kodunu tuşlayın, ekranda “Just wait a moment!…” diye bir uyarı çıkacak bu esnada lütfen telefonunuzu kapatmayın veya bataryasını çıkarmayın. Telefondaki bilgilerin çokluğuna doğru orantılı olarak formatlama işlemi 2-3 dakika sürebilir. Lütfen telefon kendini yeniden başlatana kadar bekleyin. Telefon yeniden başladığında formatlanmış şekilde açılacak ve sizden kişisel ayarlarınızı yapmanızı isteyecektir.samsung s3370 format* Bu yöntem telefonunuzun güvenlik kodunu unuttuğunuz durumlarda da işe yarar. Sıfırlama işlemi sonrası güvenlik kodunuz Samsung’un orjinal güvenlik kodu olan 00000000′a yani sekiz tane sıfıra döner. Fakat sim kilidi için aynı durum söz konusu olmadığından sim kilit kodunuzu unutursanız telefonunuzu bir teknik servise götürmeniz gerekecektir.

 

Author: Halil Akgül

9 thoughts on “Samsung S3370 Genoa 3G Format Atma

  1. PIN simkart ile ilgilidir. Simkartın pin kodunu bilmiyorsanız operatörünüzün müşteri hizmetleri numarasını aramalısınız.

   Pin harici şifre isteniyorsa yukarıda anlatıldığı gibi format atmayı deneyebilirsiniz.

  1. Yapmamalıydınız! Cihaz tamamen çökmüş olabilir. Teknik servisseniz telefonu boxla kurtarmayı deneyebilirsiniz. Standart kullanıcıysanız da bir teknik servise danışmanızı öneririz.

 1. Merabalar.Bu telefona yeni yazilim yuklemek istiyorum.Benim telefon Filippinden alindigi icin dil ingilizce.Turkce veya rusca yapmam lazim.Yardimci olursaniz mutlu olurum.Tesekkurler

 2. Hocam merhaba şöyle bir sorun yaşıyorum.
  Telefon’a güvenlik şifresi konulmuş bu yüzden arama ekranını açıp gerekli olan şifreyi yazamıyorum bunun herhangi bir başka yolu yok mu?
  Ben bu telefona nasıl format atacağım ya da bilgisayara bağlayıp herhangi bir program ile format atabilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir