Samsung N910 Galaxy Note 4 akıllı telefonunuza yazılım yüklemek istediğinizde öncelikle telefonu Download moda almalısınız. Bu mod telefonu yazılım yüklemesine hazırlayarak, çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmesini engeller.

Download Mode, yukarıda da belirttiğimiz gibi Android işletim sistemi kullanan Samsung modellerini yazılım yüklemesine hazırlayan bir moddur. Bu mod genellikle Samsung akıllı telefonlarına yazılım yükleme konusunda yardımcı bir program olan Odin üzerinden yapılan yüklemeler için kullanılır. Bu yüzden Odin Mode olarak da geçer.

Note 4, Android 4 işletim sistemi kullanan bir model ve Download moda geçiş için kullanılacak yöntem diğer Samsung akıllı telefonlarıyla aynıdır!

Galaxy Note 4’ü Download moda geçirebilmek için öncelikle telefonu kapatmalı sonrasında ise görseldeki gibi ana ekran(home), ses kısma ve kilit tuşlarına birlikte basarak telefonu açın.

Yapılması Gereken Tuş Kombinasyonu: Ana Ekran(Home) Tuşu+ Ses Kısma Tuşu+ Kilit Tuşu
samsung-galaxy-note-4-download-mode

Yöntemi doğru uygulayarak telefonu açtığınızda karşınızda 2 farklı seçenek belirir. Bu aşamada ses açma tuşuna basmak telefonu Download moda geçirirken, ses kısma tuşuna basmak telefonun normal bir şekilde yeniden başlamasını sağlayacaktır.

Akıllı telefonunuzu Download moddan çıkarmak için ise telefonun bataryasını çıkarmanız yeterli olacaktır.

2 thoughts on “Samsung N910 Galaxy Note 4 Download Mode”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir