27 thoughts on “Samsung J200H Galaxy J2 Google Hesabını Devre Dışı Bırakma

 1. Halil abi bu dowlading… diye yazıyor ne yapmam gerekiyor bilgisyara bağlı bekliyom dowloading… yazıp duruyor yardımcı olur musun acil.

 2. Bu İşlemi Yaparken Bi Hata Alıyorum FAİL Yazıyor. Ne yapmışsam Düzelmiyor Birde Bypass indirdim o işlemi yaptım yine Açılmıyor Mail Accont İstiyor Bu işlemi Nasıl geçebilirim başka. Bana Yardımcı olurmusuz

  mail adresim: sinanacar@gmail.com

   1. Dogru Modeli Buldum netten ve Root Yaptım Pass! Yazdı Ama Telefon Açılışta Hesap Doğrulama Çıktı yine Bu ekranı nasıl geçebilirim bana yardımcı olurmusunuz.

     1. Tmdır Hocam Yazarsın onuda Denerim Bypass.apk Denedim Yükledim Oda olmadı Yani Youtubede olan Tüm Yöntemleri Başarı ile yaptım Olmadı.

 3. merhaba bu olayı uyguladım ancak failed dedi. bendeki cihaz j2 maalesef olmadı. yardımcı olursanız sevinirim

 4. slm benim tefon j200h imeil attım bazen çalışmamaya başladı hatta çoğu zaman sonrasın da yazılım attım düzelsin diye simdide çalışmıyor ne yapmam lazım t eşekkürler…?

  1. merhaba, çalışmama derken, telefon mu çalışmıyor, şebeke mi alamıyorsunuz? telefon açılmıyorsa bunun imei ile bir ilgisi yoktur, bataryanızı kontrol edin. bazen şebeke alamıyorsanız imei ile ilgili olabilir, yeniden imei atılaması gerekebilir, imei atılmış cihaza yazılım yüklerseniz şebeke gelmeyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir