Samsung I9190 Galaxy S4 Mini telefonunuza ‘Odin‘ programı ile yazılım yükleyecekseniz öncelikle telefonu Download Mode‘a almanız gerekecektir. Download Mode’a geçmek için telefonumuzun tuşlarından faydalanacağız.

Öncelikle telefonumuzu kapatıyoruz ve görselde aktarmaya çalıştığımız gibi telefonu ses kısma, tuşu, ana ekran(orta tuş) ve açma-kapama(kilit) tuşlarına bir süre basılı tutarak telefonu açıyoruz. Yani yapmanız gereken tuş kombinasyonu; ses kısma, tuşu + ana ekran(orta tuş) + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

Ekranda “Warning!!” uyarısı başlığı altında sarı uyarı levhası için ünlem işareti(!) ile A cutom OS yazısını gördüğünüzde tuşları bırakın ve devam etmek için bir kere ses açma tuşuna basın.

Telefonumuz şu an Download  Mode’ta ve  yazılım yüklemesine hazır! Download mode ekranı geldiği anda vazgeçip telefonu yeniden, normal olarak başlatmak isterseniz ses kısma tuşuna bir kere basmanız yeterli olacaktır.S4 Mini Download ModHerhangi bir nedenden dolayı Download Mode’una alınmış Samsung I9190 Galaxy S4 Mini model telefonunuzu normal moda geçirmek isterseniz bunu telefonun bataryasını çıkarıp geri takarak yapabilirsiniz.

3 thoughts on “Samsung I9190 Galaxy S4 Mini Download Mode”
    1. hangi amaçla odin mode’a aldınız telefonu? yazılım mı yükleyeceksiniz. şuan ki sürümünüz kaç?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir