Samsung i5700 Galaxy Spica Format Atma

Samsung i5700 Galaxy Spica telefonunuzun model, desen kilidini unuttuysanız, bloke ettiyseniz veya başka bir sebepten dolayı format atmak isterseniz bunu aşağıda anlatacağımız yöntem ile yapabilirsiniz.

Format işlemi telefonunuzdaki tüm verilerinizi silecektir. Rehberiniz, galeriniz, sonradan kurduğunuz uygulama ve oyunlarınız silinecektir. Lütfen ihtiyacınız olan önemli bilgilerin yedeğini alın. Ayrıca telefonu şarj edip batarya şarj seviyesini  en az %50 seviyesine getirin.

Format işlemine başlamak için telefonu kapatın. Telefon kapalıyken ses kısma + arama yapma + güç(açma-kapama) tuşlarına beraber basıp basılı tutun.

samsung i5700 galaxy spica format atma

Ekranda ünlem işareti ve telefon simgesi çıkınca tuşları bırakın. Resimde 4 numara ile işaretlenmiş Uphold dediğimiz tuşa bir kere bastığınızda telefon format işlemine başlayacaktır. Format işlemi bitince telefon kendini yeniden başlatacaktır. Telefon açıldığında kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Author: Halil Akgül

16 thoughts on “Samsung i5700 Galaxy Spica Format Atma

 1. Normal olarak çalışıyor.dışarıdan aramalara açık.çoklu fazla model denemesi gmail hesabınızı girin ama o hesabıda hatırlamıyoruz(kilidi açmak için=

  1. anlattığımız şekilde format atabilmeniz lazım o zaman. bir kaç defa daha deneyin.

 2. Canim kardesim dedini yaptim telefonun cizgisi ortayi bulunca telefon komple aciliyor veyada cizgi ortaya gelince basa donuyor yardimci ol

  1. telefonunuz normalde çalışıyormu? yazılım çökmesi gibi gözüküyor sizin sorununuz.

  1. Lutfen makaleyi dikkatlice okuyarak tekrar deneyin. Islem defalarca basarili sekilde denenmistir.

 3. geli baret xoşevit mın gellek alikariya ve dit hividarım tucar hun neminin dı tangaviye da. spas darım jı bo ve.

   1. olmuyor admin aynı tuşlara basıp bekliyorum ama samsung yazısı çıkıyor ve yarıya kadar sarıp tekrar başlıyor bırakınca tekrar telefon açılıyor ama kilitli lütfen yardım

    1. telefonu kapatın. bataryayı çıkarın. 10 saniye sonra geri takıp tekrar başlayın. işlemleri doğru yaparsanız telefonunuz formatlanacaktır.

 4. ÇOK ÇOK TEŞEKR EDİRM ALLAH RAZI OLSUN ÖZELLİKLE HEMEN CEVAP YAZDIGIN İÇİN TEŞŞKÜRE EDERİM KARDEŞM RESETLENDİ :)

 5. kardeşm ben yaptım ünlem ve telefon işareti geldi sonra bi dosya aktarr gibi bişi çıktı ama formak ekranı gelmiyor ?

  1. başka bişey çıkmayacak zaten. o ekrandayken resimde işartelenmiş olan UPHOLD tuşuna basın. telefon formata başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir