Samsung Galaxy Tab 3 tablet bilgisayarınıza yazılım yüklemesi yapmak istediğinizde, öncelikle cihazı Download Moda almalısınız.

Downlaod Mode cihazını yazılım yüklemesine hazırlayacaktır. Bu yazılım yüklemeleri ‘Odin’ programı üzerinden yapıldığı için bu moda Odin Mode da denilir.

Anlatacağımız yöntem T110, T111, T113, T210, T213 gibi Galaxy Tab 4’ün tüm ürün kodları için geçerlidir!

Samsung Galaxy Tab 3 tablet bilgisayarınızı Download moda alabilmek için cihazın ses kısma, ana ekran(home) ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basarak, kısa bir süre beklemeniz gerekir. Bu uygulama yapılırken tabletin açık ya da kapalı olması önemli değildir!

galaxy-tab-3-download-modeUygulamayı doğru yaptığınızda karşınızda içinde ünlem işareti olan bir uyarı levhası çıkar ki burası teyit ekranıdır. Bu aşamadan itibaren tabletin dokunmatiği çalışmayacaktır.

Bu ekranda ses açma tuşuna bastığınızda tablet Download moda girer, ses kısma tuşu ise işlemi iptal edip, normal yeniden başlatmanın yapılmasını sağlar.

Herhangi bir nedenle Download Moda alınmış bir Galaxy Tab 3’ü, bu moddan çıkarmak için güç(kilit) tuşuna yaklaşık 10 saniye süreyle basmanız gerekir.

2 thoughts on “Samsung Galaxy Tab 3 Download Moda Nasıl Alınır?”
  1. aga ben tuş kombinasyonunu yapınca ünlem işareti yerine normal olarak açılıyor ne yapmam lazım aq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir