Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’nin bugün Türkiye lansmanı yapıldı. Etkinlik kapsamında yeni telefona dair bir çok detay da netlik kazandı.

Geçtiğimiz ay WMC 2016’da tanıtımı yapılan Samsung Galaxy serisinin en güçlü ve en yeni üyeleri için bugün ülkemizde de bir tanıtım etkinliği düzenlendi. Bu sayede tüketicilerin merakla beklediği işlemci, fiyat ve çıkış tarihi gibi bir çok konuda kesinlik kazandı. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ülkemizde siyah, beyaz, gri ile altın olmak üzere 4 farklı renkle satışa çıkacak ve ürünler Exynos 8890 yonga seti kullanıyor olacak. Qualcomm Snapdragon 820 işlemcili versiyonlar ise sadece belli pazarlarda satışa çıkacak!

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için ön siparişler yarın yani 11 Mart 2016 tarihi itibariyle açılacak. Yeni ürünler raflardaki yerini ise 18 Mart’ta yani 1 hafta sonra alacak.

Samsung’un yeni amiral gemileriyle ilgili en büyük merak konularından biri de fiyatlardı. Açıklanan fiyatlar teknoloji meraklılarının beklentileri doğrultusunda gerçekleşti.

galaxy-s7-ve-s7-edge-turkiye-fiyatiSamsung Galaxy S7 için 2799, Galaxy S7 Edge için ise 3299 liralık bir satış etiketi belirlemiş. Bu da demek oluyor ki yeni ürünler Galaxy S6 serisinin fiyatlarını hemen etkilemeyecek. Ancak fiyatlandırma konusunda Apple kadar katı davranmayan ve fiyatlarını tüketici davranışına göre sürekli güncelleyen Samsung’un tüm telefonları için hızlı bir fiyat düşüşünün olduğunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Samsung en son çıkan ürünleri Galaxy S7 ve Galaxy S7’nin tüm detaylarını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 Edge

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir