Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve S6 Edge ön siparişe sunuldu! 9 Nisan tarihine kadar ön siparişle satılacak ürünler için belirlenen fiyat Galaxy S6 için 2,499 lirayken, kavisli ekrana sahip S6 Edge modelinde ise 2,999 lira şeklinde.

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttığı ve 10 Nisan itibariyle piyasada olacağını duyurduğu yeni amiral gemileri, dün itibariyle ön siparişe sunuldu. Üstelik elini çabuk tutanlar için hediyesiyle birlikte; kablosuz şarj ünitesi. Tabi hediyelerin stoklarla sınırlı olacağını unutmamak gerekli.

10 Nisan’a kadar ön siparişle ürün alımı gerçekleştiren müşterilerin ürünleri, 10 Nisan itibariyle kargolanmaya başlanacak.

S6 serisi ürünler şu an için sadece bazı teknoloji marketler tarafından ön siparişe açılmış durumda. Operaörler henüz sipariş toplamaya başlamadı. Ayrıca ürünlerin şu an sadece siyah ve beyaz renkleri için ön sipariş alınıyor. Merakla beklenen koyu yeşil ve gold renklerinin ne zaman satışa sunulacağı ise merak konusu.

samsung-galaxy-s6-ve-s6-edge-on-siparis

 

10 Nisan’dan itibaren raflardaki yerini alması beklenen ürünlere sahip olanlar arasında ilk sıralardaki yerinizi almak için hızlı davranmalısınız. Ürünlerin yanında hediye olarak gelecek  ve stoklarla sınırlı tutulan kablosuz şarj ünitesi için ise kaybedecek zaman yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir