Samsung Galaxy S6 Kutusundan Çıkıyor!

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 Edge modelleri ülkemizde de satışa sunuldu ve ön sipariş veren müşteriler için ürünler sevkedilmeye başlandı. Biz de kablosuz şarj standı hediyesiyle birlikte gelen yeni amiral gemi Galaxy S6’yı kutusundan çıkardık ve aksesuarlarını inceledik.

Videomuzda da aktartığımız üzere aksesuarlarda kutu dizaynı gibi bir takım değişiklik var. Kutu artık ahşap bir desene sahip değil, düz beyaz. Kutunun dışındaki karton pütürlü bir yapıya sahip. Kutu içeriğinde ise 2 parçalı şarj cihazı, iPhone kulaklıklarını andıran yeni bir tasarımla gelen kulaklık, sim kart yuvasını çıkartma aparatı ve kitapçıklar mevcut.

Kutuda en çok dikkat çeken detaylardan birisi sarj kablosunun yaklaşık 20 cm kadar uzamış olması. Bunun yanında yukarıda da belirttiğimiz gibi kulaklık tasarımı iPhone kulaklıklarını andıracak şekilde değişmiş.

Kutu içeriğine dair tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz.

Bu arada Galaxy S6’nın ülkemizde G920FQ koduyla sunulduğunu da belirtelim.

Samsung Galaxy S6’ya dair bir çok bilgiye Youtube kanalımızı takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de bu bilgilere ulaşmanız mümkün. Ürünün detaylı incelemesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Detaylı İncelemesi

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir