Samsung’un 13 Ağustos’ta Note 5 ile birlikte New York’ta tanıttığı yeni akıllı telefonu Galaxy S6 Edge+’ın Türkiye fiyatı ve ön sipariş detayları çok geçmeden netlik kazandı. 

Samsung Galaxy S6 Edge+ ülkemizde SM-G928 ürün koduyla satılacak. Bugün itibariyle ön siparişe açılan yeni phablet modeline sahip olmak isteyenler, ön sipariş alımını gerçekleştirdikten sonra ürünlerin sevt tarihi olarak belirtilen 21 Ağustos itibariyle ürünlerini teslim almaya başlayabilecek.

S6 Edge+’ın ülkemizdeki satış fiyatı ise 3099 lira! Belirlenen bu fiyatla S6 Edge+, uyarlandığı model olan S6 Edge’yi de geride bırakarak Samsung’un en pahalı akıllı telefonu oldu. Belirlenen fiyat Note 5 gibi beklentilerin altında. Bu da tüketici açısından olumlu bir gelişme.

samsung-galaxy-s6-edge-plus-turkiye-fiyati

Samsung Galaxy S6 Edge+ için ön sipariş veren müşterileri hediye çekleri ve çeşitli akseuarlar gibi süprizler bekliyor. Aynı durumu Galaxy S6 serisinde de görmüştük ki sonrasında ürünlerin fiyatında düşüş yaşanmıştı. Bu da ürünlerin raflardaki yerini alacağı 28 Ağustos tarihi itibariyle fiyatların daha da düşebileceği anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir