Samsung Galaxy S5’in Fiyatı Belli Oldu!

Geçtiğimiz günlerde Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve Nisan ayında piyasada olacağı açıklanan Samsung Galaxy S5 için ön siparişler alınmaya başlandı!

Ünlü online alışveriş sitesi Amazon’un İspanya kanadı Galaxy S5 için sipariş alımına başladı. Galaxy S5’in 16 Gb’lık versiyonu için belirlenen fiyat ise 729 Euro!

Dünya genelinde Nisan ayında piyasada olması beklenen ancak tanıtım fiyat bilgisi paylaşılmayan Galaxy S5, böylelikle ilk defa Amazon İspanya tarafından satışa sunulmuş oldu.

Ürün ilanında dikkat çeken diğer bir detay ise ürün satıcısının Samsung olarak görünmesi. Mobil Dünya Kongresi’nin düzenlediği ülke olduğu için mi Samsung ilk kez İspanya’da satışa başlıyor bilinmez ama ilanın şimdiden oldukça ilgi çektiği söylenebilir.

samsung-galaxy-s5-yurt-disi-fiyati

 

Bu ilan gösteriyor ki Samsung Galaxy S5’in yurt dışı fiyatı şu anki döviz kuruyla 2200 lira gibi bir rakam! En azından ürüne ilk sahip olmak isteyenleri ödemesi gereken meblağ bu şekilde.

Galaxy S5’in Türkiye fiyatı henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak önceki satış stratejileri ve rakiplerinin fiyat politikaları göz önüne alınırsa, en azından çıkış döneminde ürün için 2000 lira gibi bir fiyat belirlenmesi büyük olasılık!

Galaxy S5’in 32 Gb’lık versiyonu için ise henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor.

Samsung Galaxy S5 Teknik Özellikleri, Fotoğrafları ve Videosu için Tıklayın

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir