Samsung, Note serisinin en yeni üyesini yarın Türkiye saatiyle 18:00’da New York’ta düzenleyeceği etkinlikle tanıtacak. Yine yakın zamanda yapılan etkinlikler gibi ‘The Next Galaxy’ sloganıyla yapılacak olan etkinlik için ülkemizden anlaşılan isim, daha önce yine Note serisi reklam kampanyalarında görev alan ve dünyanın en büyük karikatörünü çizerek Guiness Rekorlar Kitabı’na giren Erdil Yaşaroğlu oldu.

Etkinlikte sadece Note 5 tanıtılmayacak olmasına rağmen dikkatler doğal olarak onun üzerine çevrilecek. Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 Mini ve yeni nesil bir tablet de tanıtım etkinliğinde boy göstermesi muhtemel ürünler.

Yine tüm tanıtım etkinliklerinden önce olduğu gibi teknoloji çevrelerince çeşitli bilgi sızdırılmaları yapılıyor. Ürün özellikleri ve görselleri bu sızdırmalardan bazıları. Tabi yaşanan süreç itibariyle bunları hepsi mümkün tahminler üzerine oturtulmuş durumda. Örneğin Galaxy Note 5’in bir önceki model Note 4’den çok fazla ekstra özelliğe sahip olmayacağı, en önemli gelişmenin tasarım açısından olacağı aşikar. Galaxy S6 serisiyle gördüğümüz yeni nesil tasarımın Note 5’e yansıması bekleniyor.

Teknik özellikler açısından ise Samsung’un yine kendi işlemci chipsetleri olan Exynos’u kullanması ve S6 serinin teknik özelliklerini yeni Note’a uyarlaması umuluyor.

galaxy-note-5-yarin-tanitiliyorYarın gerçekleştirilecek etkinliği sitemiz üzerinden takipçilerimize canlı aktarmayı planlıyoruz. Bu bağlamda ürünle ilgili bilgiler hemen ilk anda  paylaşılacak.

Etkinlik sonrası ürünün kesinleşen tüm özelliklerini modeller bölümünde görebilir, ön inceleme makalemize göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir