Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 Root Yapma

Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 tabletinizi rootlayarak tabletteki uygulama ve oyunların donanım erişimlerini kontrol edebilirsiniz. Root işlemi telefonu SuperSu uygulamasını kuracaktır. Bu uygulama ile diğer uygulamaların erişim izinlerini yönetebilirsiniz.

Root işlemi tabletinizi garanti dışı bırakacaktır.  Bu işlem tabletinizden herhangi bir bilgi veya veri silmeyecektir. Tabletinizi şarja takın ve batarya şarj seviyesini en az %25 seviyesine getirin. Sürücülerin otomatik yüklenebilmesi için lütfen bilgisayarınıza Kies programını kurun. Kies programını buradan indirebilirsiniz.

İhtiyacınız olan dosyalar:

1: Odin Downloader

2:  CF-Auto-Root-p4noterf-p4noterfxx-gtn8000.tar

Tabletinizi kapatın.

Tablet kapalıyken ses kısma + güç(çaçma-kapama) tuşlarına beraber basın ve basılı tutun. Biraz sonra ekranda ingilizce yazılar belirecektir. Tuşları bırakın ve bir kere  ses açma tuşuna basın. Bu işlem telefonunuzu Download Mode’una alacaktır.

Telefon Download modundayken usb kablosu ile bilgisayara bağlayın. Sürücüler otomatik yüklenecektir.

İndirdiğiniz Odin dosyasını .rar’dan çıakrın ve açın. Tablet başarılı bir şekilde bilgisayara bağlanmışsa programın ID:COM kutucuğunda bağlanılan com port numarası gözükecektir.

samsung galaxy note n800 root yapma


PDA butonuna basıp indirmiş olduğunuz CF-Auto-Root-p4noterf-p4noterfxx-gtn8000.tar dosyasını seçin .

Hazırsanız Start butonuna basıp yükleme işlemini başlatın. Yükleme işlemi 1 dakikadan az sürecektir. Yükleme bittiğinde program penceresinin sol sütünde PASS yazısını göreceksiniz. İşlem bittiğinde tablet kendini yeniden başlatacaktır. Tablet açıldığında menüde SuperSu uygulamasını göreceksiniz.

 


Author: Halil Akgül

5 thoughts on “Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 Root Yapma

 1. Enter CS for MD5..
  Check MD5.. Do not unplug the cable..
  Please wait..
  MD5 hash value is invalid
  CF-Auto-Root-p4noterf-p4noterfxx-gtn8000.tar.md5 is invalid.

  invalid hatası veriyor

  1. PDA butonuna seçeceksiniz dosyayı. işlemleri doğru yaptığınızdan emin olun. aynı hatayı alıyorsanız dosyaları yeniden indirip deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.